• A SEMILAB a világ vezető mikroelektronikai, napelemipari és kijelző-gyártó cégeinek méréstechnikai beszállítója. Termékeinket a világ minden táján használják gyártási folyamatok ellenőrzésére, valamit kutatás-fejlesztésre. Berendezéseinket Budapesten fejlesztjük és gyártjuk, ahol saját szakembergárdánk felügyeli azok életútját, az ötlettől a tervezésen és gyártáson át a felhasználók támogatásáig. Ebbe a csapatba keresünk

  • Villamos tervezőmérnök

    Leendő munkatársunk feladatai:

    • mérőkészülékek tervezése, fejlesztése, élesztése
    • új méréstechnikákkal kapcsolatos kutatások támogatása
    • automatizált mérőberendezések teljeskörű tervezése (tápellátás, mozgásvezérlés, gépbiztonság, PLC)
    • egyedi mérőberendezések villamos dokumentációjának elkészítése

    A pozíció betöltéséhez szükséges:

    • vezérlőszekrény tervezési gyakorlat
    • ipari automatizálásban szerzett tapasztalat
    • EPLAN ismeret
    • képesség csapatban történő munkavégzésre, ugyanakkor önálló tervezésre és feladatmegoldásra
    • magasfokú szakmai elkötelezettség, dokumentációs készség
    • szorgalom, lelkiismeretes hozzáállás és tanulási hajlandóság
    • szakirányú felsőfokú végzettség
    • szakmai angol nyelvtudás

    Előnyt jelent, ha a jelölt:

    • 3 évnél több ipari/célgép tervezési gyakorlattal rendelkezik
    • EMC ismeretekkel rendelkezik

    Amit kínálunk:

    • fiatalos légkör, segítőkész munkatársakból álló csapat
    • lehetőség modern technológiák elsajátítására
    • folyamatos szakmai kihívások egy high-tech iparágban
    • modern, kényelmes munkakörnyezet
    • versenyképes bér, cafeteria juttatások
    • rugalmas munkarend

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Automatizálás
    • Termékfejlesztés, tervezés
    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 1-3 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

    Munkavégzés helye:

    1117 Budapest

    Jelentkezését a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk!