A Tungsram 2018 áprilisában magyarországi központú, innovatív, globális márkaként tért vissza a piacra. A kezdetektől egészen a mai napig a Tungsram tudatosan dolgozott ki új megoldásokat fő területén, a világítástechnikában is a villamosítás lehetőségeit keresve.

Folyamatosan bövűlő csapatunkba keressük leendő kollégánkat tapasztalattal rendelkező pozíciónkba villamosmérnöki háttérrel!

Villamos Tervezőmérnök - LED lámpatest

Feladatok:

  • Lámpatestek EU követelményeinek elsajátítása
  • Termékek tervezése, értékelése és megvalósítása a koncepciótól a késztermékig termékspecifikáció alapján, a folyamat pontos
  • Új beszállított termékek validálása
  • Megbízhatósági tervezés és elemzések alkalmazása az új termékek esetén
  • Beszállítókkal történő együttműködés új termékek bevezetése során
  • A komponensekkel, rendszerekkel, folyamatokkal és anyagokkal kapcsolatos vizsgálati programok tervezési, fejlesztési és koordinációs tevékenységeinek kialakítása, előkészítése és végrehajtása
  • Problémák feltárása, elemzése és megoldása

Elvásárok:

  • Felsőfokú villamosmérnöki végzettség
  • Minimum 2 év terméktervezésben és fejlesztésben szerzett tapasztalat, LED termék vagy hasonló ipari eszköz előnyt jelent
  • Elektromos mérések kivitelezésében szerzett gyakorlat
  • Mérnöki elemzések, tesztelések, problémamegoldás és tervek kivitelezésére való képesség
  • Villamos tervező szoftverek ismerete (pl. SolidWorks, Altium, Eagle,) előny
  • Írásbeli és szóbeli kommunikációs képesség magyar és angol nyelven
  • Bizonyítottan jó képességek a hatékony csapatmunkára

Amit kínálunk:

  • Változatos, dinamikus munkakör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • 120 év tapasztalata, tudása
  • Rugalmas időbeosztás

Jelentkezésre a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával van lehetőség!