BNRG Kft.

Dinamikusan fejlődő, naperőmű fejlesztő, építő és üzemeltető cég.

Bővülő csapatunkba

Villamos tervezőmérnök

munkatársat keresünk.

Főbb feladatok, munkák:

    • Villamos tervek rajzolása, úgy, mint csatlakozási terv, mérési terv, kiviteli terv, engedélyes terv
    • Kapcsolattartás az illetékes elosztói engedélyessel
    • Terv engedélyezési folyamatokban való aktív részvétele és kivitelezés során szakmai támogatás nyújtás
    • Tervek ellenőrzése és gyártókkal való szakmai konzultáció
    • A tervezési idő figyelembevétele, időtervek nyomon követése
    • Projektvezető támogatása technikai kérdéseiben

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • 3+ év villamos tervezői tapasztalat
    • Villamosmérnöki, tervezőmérnöki felsőfokú végzettség
    • Autocad felhasználó szintű ismeretekkel rendelkezik
    • Magasfokú problémamegoldó képesség és a részletekre való figyelmesség
    • Kiváló kommunikációs képesség, nyitottság
    • Személygépjármű vezetési gyakorlat, B kat. jogosítvány
    • Biztos felhasználói informatikai ismeretek
    • Felsőfokú végzettség
    • Biztos angol nyelvtudás írásban és szóban

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Min. 3 év szakmai tapasztalat.

    Napelemparkokkal, naperőművekkel kapcsolatos szakmai múlt.

Amit kínálunk:

    Munkvégzés helye: Budapest XI. kerületi irodaházban és/vagy Home Office

    Munkavégzéshez szükséges eszközök nyújtása (laptop, telefon)

    Kreatív munkakörnyezet

    Változatos projektek

    Fejlődési és karrierlehetőség a cég növekedésével

    Állandó kihívások

    Versenyképes fizetés

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • CAD tervező, Műszaki rajzoló
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Országosan bárhonnan végezhető

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja magyar nyelvű önéletrajzát.