Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
SR StaffRent UG
Villamos tervező, EPLAN tervező munkatársakat keresünk egyedi kapcsolószekrények tervezéséhez és kivitelezéséhez. Megbízónk egy német tulajdonú, Amberghez (Bayern) közeli központtal rendelkező vállalat, amely 1987 óta foglalkozik egyedi kapcsolóberendezések teljes körű kivitelezésével.

Villamos tervező, EPLAN tervező

automatizálás, robottechnika

feladatok:

  • Kapcsolási rajzok megtervezése és szerkesztése EPLAN P8 és EPLAN 5.7x használatával
  • Alkatrészlisták összeállítása
  • Kalkulációk elkészítése
  • Szerelési folyamatok felügyelete

elvárások:

  • Legalább középfokú német nyelvtudás
  • Villamos végzettség
  • Kapcsolószekrények szerelésében és tervezésében szerzett tapasztalat
  • EPLAN P8 és EPLAN 5.7x alapos ismerete
  • B kategóriás jogosítvány
  • Saját gépjármű a munkába járáshoz

előnyt jelent:

  • Hidraulika és pneumatika ismeret
  • SPS/PLC vezérlések ismerete
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Németországban bejelentett, egész éves munkaviszony
  • Nagy múlttal rendelkező, német tulajdonban lévő vállalat
  • Kiemelkedő bérezés + szállás és utazási támogatás
  • Hosszú távú munkaviszony továbblépési lehetőségekkel
  • Jó munkavégzés esetén közvetlen munkaviszony a német gyártócéggel
  • Igényes szállás a munkahely közelében

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:

  • Német nyelvű, fényképes önéletrajz
  • Szakmai bizonyítvány másolata

Kapcsolat:

    Munkanapokon 09:00 és 18:00 óra között készséggel állunk rendelkezésére a következő telefonszámokon: +49 8331 7569616 vagy +36 30 2379385.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Automatizálás
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Amberg, Bayern, Németország

Havi nettó fizetési keret:

2 700 EUR

Jelentkezési határidő:

2018. 05. 15.

Jelentkezési dokumentumait a "JELENTKEZEM" gombra kattintva tudja nekünk elküldeni.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamos tervező, EPLAN tervező
  • Rövid pozíció név: Villamos tervező
  • Hirdető cég: SR StaffRent UG
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Külföld
  • Feladatok: Kapcsolási rajzok megtervezése és szerkesztése EPLAN P8 és EPLAN 5.7x használatával Alkatrészlisták összeállítása Kalkulációk elkészítése Szerelési folyamatok felügyelete
  • Elvárások: Legalább középfokú német nyelvtudás Villamos végzettség Kapcsolószekrények szerelésében és tervezésében szerzett tapasztalat EPLAN P8 és EPLAN 5.7x alapos ismerete B kategóriás jogosítvány Saját gépjármű a munkába járáshoz
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Német
  • Fizetés: 2700 EUR
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 1-3 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-04-17
  • Lejárati dátum: 2018-05-15
Állás, munka még: SR StaffRent UG >