Optimum Solar Kft

Villamos tervező asszisztens / mérnök

Cégünk családi vállalkozásként indult 2011-ben. A kezdetektől arra törekedtünk, hogy megbízható, hosszú távú megoldást kínáljunk a napelemes rendszerek és a hozzájuk kapcsolódó szolgáltatások terén. Kollégáink kitartó munkájának köszönhetően mára országos vállalattá váltunk.
A technikai fejlődésnek és szakembereink tapasztalatának köszönhetően megrendelőink számára kimagasló és komplex szolgáltatást nyújtunk a kisebb napelemes rendszerek, a napelemparkok és a komplex energetikai megoldások területén.
Az Optimum Solarnál hiszünk abban, hogy munkánkkal értéket teremtünk, és abban is, hogy a megújuló energia hasznosítása nem csak környezettudatos szempontból kiemelkedő, hanem jó befektetés és hosszú távon biztosítja az energiaellátást.
A környezetvédelem mellett eltökélten hirdetjük a megújuló energia jelentőségét. Folyamatosan Magyarország megújuló energia termelésének tervezésén és kiépítésén dolgozunk. Számunkra fontos, hogy milyen szemléletet és rendszereket hagyunk az utódainkra. Célunk a napelemes rendszerek, az elektromobilitás elterjedését elősegíteni, és minőségi munkát végezve megvalósítani, fenntartani.
Az OPTIMUM SOLAR Kft. a Magyar Napelem Napkollektor Szövetség és a Magyar Napelem Iparági Egyesület tagja.

Főbb feladatok, munkák:

  • KIF és KÖF villamos hálózat tervezése;
  • napelemes rendszerek villamos tervezése;
  • számítógépes tervező (AutoCAD) szoftverek ismerete és használata;
  • engedélyes és kiviteli tervek elkészítése;
  • döntés előkészítési anyagok összeállítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megoldás orientált, pozitív hozzáállás;
  • felelősségvállalás, precizitás, gyors és önálló munkavégzés;
  • alkalmazkodó készség, hatékonyság, terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • erősáramú villamosmérnök végzettség;
  • energetikus tervezői tapasztalat;
  • biztos felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • B típusú jogosítvány.

Amit kínálunk:

  • hosszú távú főállású karrierlehetőséget egy 100% magyar tulajdonban lévő fejlődő cégnél;
  • versenyképes jövedelmet;
  • minőségi munkakörülményeket;
  • támogatást a betanulásban;
  • folyamatos fejlődési lehetőséget;
  • értékteremtő munkavégzési lehetőséget.

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

6500 Baja, Gesztenye utca 2.

Ha hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, pályázatodat magyar nyelvű önéletrajzzal és bérigény megadásával tudod benyújtani a "Jelentkezem" gombra kattintva.