Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. pécsi csapatába keresünk új munkatársat az alábbi pozícióba:

Villamos technológia fejlesztési munkatárs

Feladatok:

  • elosztóhálózati technológiák fejlesztése, (innovatív lehetőségek felkutatása) kockázati és gazdaságossági vizsgálatot követő bevezetésében való aktív közreműködés
  • hibás alkalmazásokra, technológiákra igények fogadása, folyamatjavítási intézkedések javaslat szintű megtétele, technológiai monitoring rendszer működtetése
  • technológia oktatások előkészítésében, ütemezésében való közreműködés
  • alkalmazott technológiával kapcsolatos tevékenységek előkészítésében való közreműködés
  • technológiai kézikönyvek, utasítások, szabályozások kidolgozásában és bevezetésében történő aktív közreműködés
  • technológiát érintő jogszabályi és szabvány környezet követése, szükséges javaslatok megtétele,
  • közvilágítási hálózathoz kapcsolódó feladatok támogatás, koordinálása, auditok szervezése, bonyolítása,
  • technológiai, munkaterületi támogató munkalátogatások lebonyolítása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása, tudásfejlesztésbe való integrálása

Elvárások:

  • egyetemi/főiskolai végzettség (villamosipari műszaki)
  • legalább 3 év szakirányú tapasztalat
  • Windows és MS Office teljes körű használata
  • B kategóriás jogosítvány
  • személyes fejlődési igény és jó kommunikációs képesség
  • ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül
  • erős teljesítményközpontú működés és változások kezdeményezése

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.

Információ

Munkavégzés helye: Pécs

www.eon-career.com

Your energy shapes
the future

Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Villamos technológia fejlesztési munkatárs
  • Rövid pozíció név: Fejlesztési munkatárs
  • Hirdető cég: E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Baranya megye
  • Város: Pécs
  • Feladatok: elosztóhálózati technológiák fejlesztése, (innovatív lehetőségek felkutatása) kockázati és gazdaságossági vizsgálatot követő bevezetésében való aktív közreműködés hibás alkalmazásokra, technológiákra igények fogadása, folyamatjavítási intézkedések javaslat szintű megtétele, technológiai monitoring rendszer működtetése technológia oktatások előkészítésében, ütemezésében való közreműködés alkalmazott technológiával kapcsolatos tevékenységek előkészítésében való közreműködés technológiai kézikönyvek, utasítások, szabályozások kidolgozásában és bevezetésében történő aktív közreműködés technológiát érintő jogszabályi és szabvány környezet követése, szükséges javaslatok megtétele, közvilágítási hálózathoz kapcsolódó feladatok támogatás, koordinálása, auditok szervezése, bonyolítása, technológiai, munkaterületi támogató munkalátogatások lebonyolítása, fejlesztési javaslatok megfogalmazása, tudásfejlesztésbe való integrálása
  • Elvárások: egyetemi/főiskolai végzettség (villamosipari műszaki) legalább 3 év szakirányú tapasztalat Windows és MS Office teljes körű használata B kategóriás jogosítvány személyes fejlődési igény és jó kommunikációs képesség ügyfélközpontúság a szervezeten belül és kívül erős teljesítményközpontú működés és változások kezdeményezéseA pozíció betöltésére megváltozott munkaképességu pályázók jelentkezését is várjuk.
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő, Megváltozott munkaképességű
  • Szükséges tapasztalat: 3-5 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017-12-07