CENTERVILL Kft.

Villamos projektvezető

Változó munkahely

Munkatársakat keresünk villamos projektvezetői pozícióba, épületvillamossági munkáink kivitelezéséhez azonnali kezdéssel!

Elvárás:

  • Felsőfokú villamossági főiskolai vagy egyetemi végzettség
  • Projektvezetői munkatapasztalat villamos kivitelezésben
  • Napi adminisztratív és mérnöki tevékenységet alátámasztó számítógépes ismeret (irodai, ütemtervező és tervező szoftverek)
  • Szakmai elvárásoknak megfelelő kommunikációs készség írásban és szóban
  • „B” kategóriájú vezetői jogosítvány, vezetési gyakorlat
  • Határozott fellépés

Feladat:

  • Épületvillamossági szerelésben való részvétel és a szerelés irányítása
  • Ügyvezető által kiadott feladat elvégzése, elvégeztetése
  • Csarnok, iroda, lakásépítési projektek irányítása
  • Vállalkozási szerződések teljesülésének koordinálása és kontrollálása, különös tekintettel a műszaki tartalomra, gazdaságosságra, határidőre, minőségre, valamint a beszállítói és alvállalkozói követelményekre
  • Projektek és kapcsolódó beszerzések ütemezése
  • Hatékony együttműködés a társosztályokkal
  • Havi teljesítések (alvállalkozói, fővállalkozói) egyeztetése, ellenőrzése
  • Projektszervezet hatékony munkájának biztosítása
  • Alvállalkozók, projekttagok munkájának koordinálása
  • Építési napló vezetése
  • Egyéb adminisztratív feladatok

Előny:

  • Számítógépes ismeretek (MS Office, Outlook, AutoCAD)
  • Hasonló munkakörben, egyéb mérnöki tevékenységben szerzett tapasztalat
  • Magabiztos idegennyelvtudás (elsősorban angol, vagy német)

Amit kínálunk:

  • Biztos, kiszámítható jövedelem
  • Teljes munkaidős, határozatlan idejű jogviszony
  • Stabil háttér
  • A munkavégzéshez minden szükséges eszközt és modern gépparkot biztosítunk
  • Kiemelt figyelmet fordítunk a biztonságos munkavégzésre
  • Továbbképzési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Építőipar, Ingatlan vezető
  • Kivitelező, General kivitelező

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye és Heves megye

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük jelentkezzen fényképes önéletrajzzal elektronikusan a "Jelentkezem" gombra kattintva.