ASM Security Biztonságtechnikai Kft.
csapata bővítése céljából

VILLAMOS PROJEKTVEZETŐ

kollegát keres.

Rólunk:

    Több, mint 20 éve vagyunk jelen a biztonságtechnika piacán. Sikerünket a folyamatos fejlesztés, az innovatív termék és szolgáltatási kör, valamint a szakmai csapat ereje adja. Saját fejlesztésű termékeink, a Clever Light termékcsalád már széles körben van jelen a hazai és a nemzetközi piacon (Európa, Egyesült Arab Emirátusok). Nagyobb projektjeinkről és nemzetközi jelentétünkről bővebben a cég honlapján is olvashatsz.

Feladatok röviden:

  • projektek ütemezése, a vállalt határidők betartása
  • a projektek lebonyolítás, kooperációkon való részvétel
  • átadás – átvétel, dokumentálása
  • helyszínekre való utazás, mely a munkavégzés része
  • ajánlatkészítés és nyomon követése

Elvárások:

  • műszaki felsőfokú végzettség
  • (előny: villamosmérnöki vagy tűzvédelmi diploma)
  • jó szervező és kommunikációs készség
  • önálló munkavégzés, rugalmasság
  • Szolnok, vagy Budapest környéki lakóhely előny
  • „B” kategóriás jogosítvány

További előnyt jelenthet:

  • munkatapasztalat építőipari projektek kivitelezésében
  • aktív angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • innovatív fejlődés
  • hosszú távú egzisztencia
  • versenyképes jövedelem (bővebben személyesen interjúk során)
  • jó munkakörnyezet: szolgálati gépkocsi, laptop, Iphone,

    Munkavégzés helye: változó, a cég telephelye Szolnokon található

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szolnok

Fényképes szakmai önéletrajzát 2019. november 10-ig a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk!