A KVV Tartály és Csővezeték építő Zrt. – korábban OT INDUSTRIES-KVV Kivitelező Zrt. - komplex ipari megoldásokat nyújtó, MOL tulajdonú vállalat. Több mint 70 éves tapasztalatunkkal meghatározó szereplői vagyunk a hazai és nemzetközi olaj- és gáziparnak, vegyiparnak, valamint az energetika szektornak.

Jelenleg a következő pozícióba keresünk munkatársat:

Villamos projektmenedzser

Feladatok:

  • Közreműködés nagyléptékű projektek projektmenedzseri, költségszakértői előkészítő munkáiban
  • Helyszíni műszaki ellenőrzés, kivitelezés alatti költségmenedzsment és projektmenedzsment feladatok ellátása
  • Egyéb szakértői, mérnöki tanácsadói feladatok elvégzése

Elvárások:

  • Szakirányú felsőfokú (villamos) végzettség
  • Hasonló pozícióban szerzett 3 év releváns szakmai tapasztalat
  • Számítógépes ismeretek (Excel, Office, CAD program)
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Precíz munkavégzés, pontosság, megbízhatóság (Előny: SAP ismerete)
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előny:

  • Műszaki ellenőri, illetve releváns szakértői jogosultságok megléte

A betöltendő állás munka területe(i):

  • Petrolkémiai technológiák kivitelezése
  • Tároló tartályok építése, javítása
  • Acélszerkezeti munkák

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés, cafeteria, bejárási költségtámogatás
  • Hosszú távú lehetőség egy stabil, folyamatosan fejlődő hazai cégnél
  • Szakmai fejlődési lehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Projektmenedzsment
  • Műszaki ellenőr
  • Mérnök
  • Villamosmérnök

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Tiszaújváros

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.