Tatabányai székhelyű, alumínium hulladékok újraolvasztásával foglalkozó amerikai tulajdonú cég az alábbi pozícióba munkatársat keres:

Villamos műszerész karbantartó

Ha úgy gondolod, hogy:

    • Érdekel egy olyan iparágban működő cég tevékenysége, melynek szakmai alapjait már nem a tankönyvekből oktatják
    • Egy gyáron belül a nehéziparban szeretnéd látni és megismerni az ipari technológia fejlődését, miként férnek el egymás mellett a hagyományos, egyszerű gépek a modern, számítógép által vezérelt technikai újításokkal
    • Vagy csak egyszerűen váltanál, akkor Nálunk a helyed

Feladataid:

    • A termelésben található gépek, berendezések villamos karbantartása, javítása
    • Az üzemvitel során fellépő villamos és irányítástechnikai problémák elhárítása
    • Karbantartási tervben szereplő villamos munkák elvégzése

Te vagy a mi emberünk, amennyiben:

    • Rendelkezel szakirányú végzettséggel
    • Releváns szakmai tapasztalattal
    • Munkád pontos, precíz
    • Szeretsz PLC-vel foglalkozni
    • Szereted a munkád és ezzel szeretnél sok pénzt keresni

Amit mi kínálunk:

    • Versenyképes jövedelem
    • Határozatlan idejű munkaviszony
    • Egy műszakos munkarend
    • Havi bónusz rendszer
    • Hűségbónusz
    • Munkavállalói ajánló rendszer

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya, Alugyári út

A "Jelentkezem" gombra kattintás után kérjük csatolja önéletrajzát.