Villamos mérnök

Feladatok:

  • Műszaki problémák elemzése és megoldása
  • Karbantartó és szerviz team támogatása

Elvárások:

  • Főiskolai vagy egyetemi végzettség (villamosmérnök)
  • Német és / vagy angol nyelvismeret szóban és írásban
  • Felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • „B” kategóriás jogosítvány

Előnyt jelent, de nem elvárás:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Béren kívüli juttatások
  • Innovatív, svájci kultúrájú modern és tiszta munkakörnyezet
  • Kiemelkedő munkabiztonság
  • Széleskörű cafeteria kiemelkedő havi keretösszeggel

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Pusztaszabolcs

Magyar nyelven megírt, fényképes szakmai önéletrajzát várjuk az alábbi elérhetőségeken:

postacím: 2490 Pusztaszabolcs, Magyar utca 14.
A "Jelentkezem" gombra kattintva.
telefon: 06-25/517-700