Nemzetközi, válsághelyzetben is növekedni képes gyártópartnerünk részére keresünk munkatársat

VILLAMOS KONSTRUKTŐR

(16-0375)

pozícióba.

Feladatok:

  • Egyedi gyártó berendezések tervezése, rendszerbe installálása, telepítése;
  • Robot integráció, robotprogramozás;
  • PLC programozás;
  • Biztonságtechnikai rendszerek tervezése, kiépítése;
  • Automatizálási projektekben való részvétel.

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség (előny: villamosmérnök);
  • Villamostervezésben (Eplan), PLC programozásban (Siemens) szerzett többéves munkatapasztalat;
  • Előny az autóipari háttér;
  • Aktív angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Válsághelyzet esetén is stabil nemzetközi háttér,
  • Versenyképes jövedelem,
  • Folyamatos fejlődési lehetőség.

A munkavégzés helye: Észak-Dunántúl Fejér megye, Győr-Moson-Sopron megye, Komárom-Esztergom megye, Veszprém megye.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar és angol nyelvű önéletrajzát a pozíció megnevezésével és a „16-0376”-es referenciaszám feltüntetésével a "Jelentkezem" gombra kattintva.