Megbízónk nemzetközileg ismert vállalat, termékcsoportjában egyik legnagyobb kapacitású Európában. A globális csoportnak világszerte közel 50 országban működnek modern gyártóüzemei. Fejér megyei dinamikusan növekvő modern gyárába keresünk munkatársat az alábbi munkakörbe:

VILLAMOS KARBANTARTÓ (GYÁRTÓBERENDEZÉSEK - PLC KÖRNYEZET)

FELADATOK

  • Gyártóberendezések és azok kiegészítő berendezéseinek villamos karbantartása
  • PLC vezérelt gépek karbantartási, hibaelhárítási feladatai.
  • CNC megmunkáló központok karbantartási és hibaelhárítási feladatai.
  • Egyszerűbb mechanikai karbantartási feladatok ellátása
  • Üzemzavarok elhárítása
  • Egyéb megelőző és tervezett villamos karbantartási feladatok ellátása

KÖVETELMÉNYEK

  • Erősáramú berendezés szerelő végzettség
  • 2 - 3 éves szakmai tapasztalat
  • Rajzolvasási tapasztalat (elektromos, hidraulikus, pneumatikus)
  • PLC hibakeresési gyakorlat (Siemens előny)
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete
  • 3 műszakos (6+2-es) munkarend vállalása

AMIT MEGBÍZÓNK NYÚJT

  • Megbízónk stabil, hosszútávú munkalehetőséget biztosít és vonzó juttatási csomagot kínál
  • Versenyképes alapbér, 13. havi fizetés, cafeteria, műszakpótlék, karácsonyi juttatás, teljesítmény alapú mozgóbér
  • Önkéntes nyugdíjpénztár, egészségbiztosítás, utazási támogatás

ÁLLÁS, MUNKA TERÜLETE(I)

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes

MUNKAVÉGZÉS HELYE

Fejér megye

Várjuk fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a lenti e-mail címre. Kérjük az email tárgyában feltüntetni a pozíció pontos megnevezését: VILLAMOS KARBANTARTÓ (GYÁRTÓBERENDEZÉSEK - PLC KÖRNYEZET), Fejér megye

Elérhetőségi adatok

IMPC Personnel Hungária Kft.
Kapcsolattartó: Kővágó Anna
Mobil: +36-30-758-3042
Telefon: +36-1-882-3520
Nyilvántartási szám: 20158-1/2009-5100-678

Vezetők, szakemberek keresése és közvetítése.