szünetmentes áramforrás, dízel aggregátor
berendezéseket értékesítő, szervíztevékenységet ellátó Cég

Budapesti telephelyére

Villamos Karbantartó

FELADATOK

  • Szünetmentes áramellátó berendezések karbantartása
  • Budapesten és az ország területén belül.
  • Új készülékek telepítése
  • Műszaki egyeztetések a helyszíneken és Cég telephelyén

ELVÁRÁSOK

  • Villamos vagy elektronikai vagy egyéb elektromos végzettség
  • Betanulást követően önálló munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség
  • B kategóriás jogosítvány, utazási hajlandóság
  • Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek

AZ ÁLLÁS BETÖLTÉSÉHEZ ELŐNYT JELENT

  • Hasonló munkakörben eltöltött tapasztalat
  • PLC és informatikai ismeretek
  • Angol nyelv ismerete
  • Felsőfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Változatos munka
  • Szakirányú képzés
  • Céges gépjármű, telefon, laptop
  • Fizetés szakmai tapasztalattól függően nettó 240 -320 Ezer Forint
  • Cég eredménytől függő 13. és 14. havi fizetés.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezést önéletrajzzal a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.