Villamos karbantartó

Hirdetés szövege:

    A tatai Kristály Imperial Hotelbe több műszakos munkarendbe munkatársat keresünk karbantartói állásra.
    Feladatok:
    Hotel napi műszaki üzemeltetési feladatainak ellátása
    Épületgépészeti és alapvető épületvillamossági berendezések napi kezelése, ellenőrzése, üzemben tartása, eseti kijavítása
    Ütemterv szerinti, tervszerű, megelőző karbantartások elvégzése Hibaelhárítás, a berendezések üzemképességének biztosítása
    Elvárások:
    Villamossági berendezések ismerete
    Kiváló problémafelismerő és -megoldó képesség
    Önálló, felelősségteljes munkavégzés
    Pontosság, Segítőkészség, udvariasság, vendégközpontúság, határozott fellépés
    Amit ajánlunk:
    Hosszú távú munkalehetőség
    Stabil háttérrel rendelkező vállalat
    Versenyképes jövedelem
    Kiváló munkahelyi légkör Igényes munkakörnyezet
    Előrelépési lehetőség a cégcsoporton belül
    Jelentkezését fényképes önéletrajzzal és a nettó bérigény megjelölésével várjuk.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2890 Tata, Ady Endre utca 22.