FBZ Investment kft. (FBZ INVESTMENT KFT.)
  • Európa egyik legnagyobb gyártókapacitású tollfeldolgozó üzemébe munkatársat keresünk.

  • Villamos karbantartó

    Főbb feladatok, munkák:

      Üzem területén található termelő berendezések állapotának folyamatos figyelése, hibák javítása

      Épületvillamossági, erőátviteli rendszerek, eszközök karbantartása

      „Ezermester” feladatok"

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      középszintű szakirányú végzettség

      min. 3 év szakmai tapasztalat

      pontosság, megbízhatóság, problémamegoldó képesség

      többműszakos munkarend vállalása

      elsősorban Kecskemétiek vagy környékbeliek jelentkezését várjuk

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      • PLC programozási ismeret
      • kisteljesítményű kazánfűtő végzettség
      • ipari olaj és gáztüzelő berendezés kezelő végzettség
      • targoncavezetői jogosítvány (vezetőüléses)

    Amit kínálunk:

      bejelentett alapbér, műszak és túlóra pótlék

      havi és éves bónusz

      munkába járás támogatása

      stabil, hosszútávú munkalehetőség

    Állás, munka területe(i):

    • Gyártás, Termelés
    • Karbantartó, Szervizes
    • Szakmunka
    • Villanyszerelő
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • 3-5 év szakmai tapasztalat

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    6000 Kecskemét, Kandó Kálmán útca 47.

    Jelentkezés szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelöléssel.