A Győri Ipari Parkban található Busch-Hungária Kft. Magyarország egyik legnagyobb vasöntödéje, Európa több járműgyártó vállalatának elismert partnere, a németországi BPW csoport tagja. Hosszú távú munkavégzésre, munkatársat keres a következő pozícióba:

Villamos karbantartó

A munkakör célja: a Busch-Hungária Kft. területén lévő gépek, berendezések, kiszolgáló egységek és eszközök maximális rendelkezésre állásának biztosítása villamos javítási feladatok végrehajtásával.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Szakirányú erősáramú villamos végzettség,
  • Karbantartói munkakörben szerzett gyakorlat,
  • Gyakorlat hajtásvezérlések javításában,
  • Jó problémamegoldó képesség,
  • Megbízhatóság, precizitás, terhelhetőség.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • PLC ismeretek,
  • Tapasztalat melegüzemi gépek karbantartásában.

Amit kínálunk:

  • Kimagasló jövedelmi, ösztönző és juttatási rendszer,
  • Biztos, stabil munkahelyi háttér,
  • Fiatal és dinamikus csapat. Kiváló munkahelyi légkör,
  • Folyamatos fejlődés lehetősége, szakmai kihívások,
  • Munkásszállón történő elhelyezés, vagy a bejárás támogatása (Győrön kívülről).

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el önéletrajzát a következő cím valamelyikére: Busch-Hungária Kft. 9027 Győr, Martin u. 1. vagy a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Villanyszerelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Szakiskola / szakmunkás képző

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Győr