Villamos karbantartó

Általános feladatok:

  • Elektronikai berendezések, kisgépek karbantartása, hibakeresés, javítás, üzemeltetés
  • Megelőző és hibaelhárító karbantartói tevékenység
  • Géptelepítési, beüzemelési feladatok végzése, támogatása

Pozíció betöltőjével szemben támasztott követelmények:

  • Villanyszerelői vagy elektroműszerészi végzettség
  • Önálló és csapatmunkára való készség
  • Pontos munkavégzés
  • Jó problémamegoldó készség és rugalmasság
  • Pneumatikai alapismeret
  • Alapfokú számítógép kezelői ismeretek
  • PLC vezérelt gépek ismerete előnyt jelent

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés és juttatási csomag
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Stabil, hosszú távú munkalehetőség

Egyéb információ az állásról:

    Partnerünk a Fortune 500-as listában felsorolt vállalat, amelynél tehetséges alkalmazottak sokszínű csapatai világszínvonalú termékeket terveznek és gyártanak. Az ülés és elektromos energiakezelő rendszerek területén az autóipar vezető beszállítójaként globális képességekkel, de egyedi kötelezettségvállalással szolgálja ki ügyfeleit. Termékeik közé tartoznak: autóvillamossági berendezések, gépjárműülés-, belső felszerelési rendszerek.
    Világszerte 39 országban, 257 helyen üzemel, ahol összesen közel 169.000+ munkavállalót alkalmaz. Hazánkban is számos telephelyen folytat termelést; Győrben, Gödöllőn és Szolnokon.

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Győr

Fényképes önéletrajzát a BRUTTÓ HAVI BÉRIGÉNY megjelölésével együtt a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk.