Villamos hálózat tervező mérnök

Feladatok:

  • Műszaki tervezés az MK8 műszaki kézikönyv szerint, műszaki rajzolás, méretezés. Anyag, berendezés, munkaerő szükséglet tervezése
  • A helyszíni bejárások dokumentációjának előkészítése, lebonyolítása. Segédletek beszerzése (térképek és közmű nyomvonalak)
  • Tervzsüri előkészítés, részvétel, terv-érvényesítés
  • Engedélyeztetések (közmű és szakhatóság)
  • Tervezői művezetés, az üzem területén
  • A műszaki tervek minőségének javítása, tervezés támogató referens munkájának koordinálása ellenőrzése

Elvárások:

  • Főskolai/ egyetemi erősáramú villamosmérnök végzettség
  • Legalább 3 év szakma specifikus munkatapasztalat
  • AutoCAD magas szintű ismerete
  • B típusú jogosítvány
  • Elöny: Villamos energetikai épitmények tervezése jogosultság (ENVI)

Amit kínálunk:

  • Elismerjük és értékeljük a teljesítményt, amit éves bónusszal jutalmazunk
  • Az öngondoskodást önkéntes nyugdíj pénztári hozzájárulással támogatjuk
  • Felelős munkáltatóként fontos számunkra a munkavállalóink egészségének megőrzése, ezért minden munkatársunk számára kiegészítő egészségügyi biztosítást és járóbeteg-ellátást biztosítunk nemzetközi biztosító partnerünkön keresztül, mely családtagokra is kiterjeszthető
  • Kedvezményes üdülési lehetőséget biztosítunk országszerte céges üdülőinkben (pl.: Balaton, Kőszeg, Tisza-tó)
  • Korlátlan belföldi mobiltelefon használat és lehetőség családtagok bevonására a kedvezményes családi flottába

Rólunk:

    A pozíció betöltésére megváltozott munkaképességű pályázók jelentkezését is várjuk.

    Az E.ON Dél-dunántúli Áramhálózati Zrt. fő tevékenysége a villamos energia szolgáltatása. A társaság jogelődjét, a Dél-dunántúli Áramszolgáltató Vállalatot 1951 augusztus elsején hozták létre pécsi központtal, a vállalat 1991-ben alakult részvénytársasággá. A társaság a déli országhatártól egészen Balatonig, a Dunától a nyugati határig többszázezer otthonban biztosít villamos energiát.

Állás, munka területe(i):

  • Építőipar, Ingatlan
  • Műszaki rajzoló
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Nagykanizsa

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.