Energetikai Projektek fejlesztésével, kivitelezésével és üzemeltetésével, valamint komplex Energetikai Megoldások fejlesztésével foglalkozó dinamikusan fejlődő Társaság, munkatársat keres az alábbi munkakörbe:

Villamos fejlesztőmérnök

    A budapesti székhelyű vállalat energetikai projektek engedélyezési- és villamos szakági tervezésére, energetikai projektek menedzsmentjére keres junior és senior munkatársakat.

Feladatok:

    • Megújuló energetikai létesítmények villamos szakági tervezése:
      • elrendezési és nyomvonal tervek készítése AutoCAD tervező szoftverben
      • egyvonalas és áramutas tervek készítése Eplan Electric P8 tervező program segítségével
    • Engedélyezési és kiviteli komplett tervdokumentációk összeállítása
    • Senior munkatárs esetén, tervezési feladatok koordinálása, szakági tervezők, kivitelezők tevékenységeinek összehangolása, Műszaki egyeztetések, szerződéskötéses tárgyalások lefolytatása, koordinálása

Elvárásaink:

    • Felsőfokú, villamos- és/vagy energetikai mérnöki végzettség vagy folyamatban lévő tanulmányok (Bsc, Msc)
    • Önálló munkavégzési képesség, analitikus gondolkozásmód, projekt szemlélet
    • Tervezőszoftverek és MS office felhasználó szintű ismerete

Előnyök:

    • Mérnökkamara által kiadott tervezői jogosultság
    • Energetikai létesítmények fejlesztésében és/vagy építőipari területen szerzett tapasztalat
    • Szakterületre vonatkozó felelős műszaki vezetői vagy felelős műszaki ellenőri jogosultság
    • B kategóriás jogosítvány

Amit kínálunk:

    • Innovatív energetikai megoldásokban való közreműködés
    • Rugalmas, nappali hallgatói jogviszony mellett menedzselhető munkavégzés (megbeszélés szerint heti 20h, 30h vagy 40h-ban), azonnali munkakezdés
    • Dinamikusan fejlődő társaságnál szerzett széleskörű tapasztalat, előrelépési lehetőség
    • Hosszútávon tervezhető jövő, versenyképes jövedelem

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest, XI. kerület

Fényképes magyar nyelvű szakmai önéletrajzát fizetési igény megjelölésével a 'Jelentkezem' gombra kattintva.