VILLAMOS FEJLESZTŐMÉRNÖK [HA-KVF19]

Megbízónk

Megbízónk egy világszerte ismert nagyvállalat, amely intelligens automatizálási megoldásokkal foglalkozik. Nevét fémjelzi a megbízhatóság, a precizitás, valamint az innovatív technológia. Jelenleg Villamos fejlesztőmérnök pozícióba keresünk új kollégát csapatukba.

Feladatok:

  • Fejlesztési projektekben való aktív részvétel,
  • Műszaki tartalom tisztázása és egyeztetése,
  • Kapcsolattartás és együttműködés a német fejlesztéssel,
  • Projektfeladatok kidolgozása a jelen- és jövőbeli gyártási környezet figyelembevételével, Ipar 4.0 módszerek, szemléletmód alkalmazásával,
  • Aktív részvétel a gyártási technológiák és normák meghatározásában,
  • Aktív részvétel a mintagyártásban, valamint a felmerülő problémák elemzése, megoldása.

Követelmények:

  • Felsőfokú, szakirányú villamosmérnöki végzettség,
  • Magabiztos angol és/vagy német nyelvtudás a napi szintű nemzetközi kapcsolattartás miatt,
  • 3D-s tervező szoftver ismeret,
  • Tapasztalat mechanikus tervezésben és/vagy automatizálás területen
  • MS Office felhasználói szintű ismeretek,
  • Kreativitás, problémamegoldó készség,
  • Pontos, precíz munkavégzés.

Előny

  • NX és Eplan ismeret
  • SAP ismeret

Amit Partnerünk kínál:

  • Kiváló szakmai fejlődési lehetőség, külföldi és belföldi tréningek
  • Vonzó iparág, legújabb technológiák
  • Versenyképes jövedelem és béren kívüli juttatások

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Projektmenedzsment

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)
  • Német (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pest megye