Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

A Robert Bosch Power Tool Kft. az elektromos szerszámgyártók világában a legnagyobb volumennel rendelkező telephely, amely a magas színvonalú produktivitásnak és technológiának a referenciájává vált. Célunk, hogy folyamatosan továbbfejlesszük termékeinket és ebben nagymértékben számítunk munkatársaink kiemelkedő teljesítményére. A miskolci gyár a Bosch Power Tool üzletágának legnagyobb európai kéziszerszám gyára, ahol jelenleg megközelítőleg 3500 munkatársat foglalkoztatunk. A termékstratégiánknak és a jövőbe mutató technológiáknak köszönhetően olyan új termékek kerültek a piacra, amelyek vállalatunkat az elektromos kéziszerszámok szegmensében piacvezetővé tették.

Villamos fejlesztőmérnök

Főbb feladatok, munkák:

    • Nyomtatott áramkörök tervezése AC és / vagy DC kéziszerszám alkalmazásokhoz (mikrokontroller architektúrák, teljesítmény félvezetők, Li-Ion technológia ismerete)
    • Szoftver fejlesztése mikrokontrolleres rendszerekhez (mikrokontrolleres fejlesztőeszközök, C programozási nyelv)
    • Szériatámogatás, valamint a gyártás során felmerülő design problémák hatékony megoldása
    • Műszaki angol nyelvismeret

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Villamosmérnök végzettség (BSc vagy MSc)
    • Jó kommunikációs képesség
    • Motivált és nyitott gondolkodás
    • Önálló munkavégzés

Amit kínálunk:

  • Szeretnél ötleteiddel hasznos technológiák fejlesztéséhez hozzájárulni? Legyen szó a mobilitási megoldásokról, fogyasztói cikkekről, ipari technológiáról, energetikáról vagy építéstechnológiáról: Velünk lehetőséged nyílik arra, hogy javíts az emberek életminőségén világszerte. Köszöntünk a Bosch világában.

Állás, munka területe(i):

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Programozó, Fejlesztő
  • Mérnök
  • Villamosmérnök
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Miskolc

Kérjük, pályázatát a jelentkezem gombra kattintva küldje el.