Trenkwalder Kft.

Partnerünk a világ egyik legnagyobb nemzetközi vállalata. Gyöngyösön található gyáruk jelenleg több mint 550 főt foglalkoztat és folyamatosan fejlődik. Legyél te is a csapatuk tagja!

SZAKMAI TAPASZTALATTAL ÉS VÉGZETTSÉGGEL rendelkező jelentkezőket keresünk az alábbi feltételekkel

Villamos biztonsági szakember

Főbb feladatok, munkák:

  • Új belépők, alvállalkozók villamos biztonsági oktatása
  • Villamos biztonsági szabályok betartatása
  • Villamos biztonsági mérések és ellenőrzések koordinálása
  • A gyár villamos biztonsági rendszerének naprakészen tartása
  • Dokumentációk, jelentések készítése
  • Villamos biztonsági rendszer üzemeltetése, úgy hogy megfeleljenek mind a Magyar törvényi és a céges elvárásoknak
  • Proaktív részvétel auditokon és az azt megelőző felkészülésben
  • Kapcsolattartás a cég belső és külsős munkavédelmis csapatával
  • Részvétel külföldi szakmai képzéseken

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamos állomáskezelői bizonyítvány
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás
  • Min. 5 éves szakmai munkatapasztalat
  • Középfeszültségű vizsga

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű munkaszerződés
  • Versenyképes juttatási csomag, cafatéria + 13. havi fizetés
  • Inspiráló munkakörnyezet, az iparág legkorszerűbb technológiája
  • Felelősségteljes és kihívásokkal teli munka az első munkanaptól kezdve
  • Hosszú távú munkalehetőség egy támogató csapatban
  • Üzemanyagtámogatás vagy céges buszjáratok biztosítása az alábbi településekről:

Abasár, Adács, Atkár, Bátonyterenye, Besenyőtelek, Boconád, Bodony, Detk, Domoszló, Dormánd, Ecséd, Füzesabony, Gyöngyös, Gyöngyöshalász, Gyöngyösoroszi, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyöstarján, Halmajugra, Hatvan, Heréd, Heves, Hort, Jászárokszállás, Karácsond, Kisnána, Lőrinci, Ludas, Markaz, Mátrafüred, Mezőtárkány,Nagyfüged, Nagyréde, Parád, Parádsasvár, Petőfibánya, Rózsaszentmárton, Salgótarján, Szücsi, Tarnaméra, Tarnazsadány, Vámosgyörk, Vécs, Verpelét, Visonta

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Munka-, Egészségvédelem, Biztonságtechnika

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Gyöngyös