A Statron Hungária Kft svájci tulajdonú, Magyarországon bejegyzett vállalkozás, mely 2002. óta van jelen a magyar piacon. Fő profilunk ipari akkumulátortöltő és elosztó berendezések tervezése, gyártása, telepítése és üzembehelyezése. Új munkatársak jelentkezését várjuk az alábbi pozícióra:

Villamos berendezés szerelő

Főbb feladatok, munkák:

  • Villamos berendezések, elosztó szekrények gyártása, mérése

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megfelelő szakirányú végzettség - villanyszerelő / technikus
  • Megbízhatóság, precizitás, jó problémamegoldó képesség, beilleszkedés egy jól működő közösségbe. Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Alapszintű angol és/vagy német nyelvtudás - rajzdokumentáció megértéséhez - előnyt jelent, de hiánya nem kizáró tényező.

Amit kínálunk:

  • Biztos, hosszútávú munkaviszony, teljes munkaidős foglalkoztatás. Kiegyensúlyozott, emberi légkörű munkahely.
  • Tréning, szakmai továbbképzés svájci anyavállalatnál.

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

1037, Budapest Kunigunda u. 60.

Amennyiben az általunk kínált pozíció felkeltette az Ön érdeklődését, várjuk önéletrajzát, fizetési igénye megjelölésével
A munkavégzés helyszíne: 1037 Budapest, Kunigunda u. 60.