Villamos berendezések összeszereléséhez

keresünk munkatársat Zalaegerszegre 3 műszakos munkarendbe (hétfőtől péntekig).

Az alábbi feladatok várnak Rád:

  • Javító panelek és kazetták összeszerelése
  • Részegységek, elektromos és elektronikai rendszerek összeszerelése
  • Minőségügyi ellenőrzés mérőeszközökkel és egyéb mérési eljárásokkal
  • Gyártási műveletek előírás szerinti minőségű és hatékonyságú megvalósítása
  • Munkahely rendjének folyamatos fenntartása

Amennyiben csatlakozol:

    A munkádat ezzel jutalmazzuk:
  • Bruttó 1199 Ft / óra + műszakpótlékok
  • Cafeteria készpénzben (a próbaidő leteltével)
  • Munkába járás költségtérítése (ha autóval mennél, 41 Ft/km, vagy a bérlet 86%-át térítjük)
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Tiszta, rendezett, modern munkakörnyezet
  • Családias légkör, részvétel céges rendezvényeken

Jelentkezz, ha rendelkezel ezekkel:

  • Középfokú iskolai végzettség
  • Többműszakos munkarend vállalása (hétfőtől péntekig) – 3 műszak
  • Kézügyesség, precíz munkavégzés
  • Alkalmasság csapatban és önálló munkavégzésre

Előny:

  • Gyengeáramú ismeret/tapasztalat
  • Szakirányú szakmunkás végzettség
  • Hasonló területen szerzett összeszerelési tapasztalat
  • Műszaki rajzok értelmezése

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Műszerész
  • Villanyszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Zalaegerszeg

Amennyiben állásajánlatunk felkeltette az érdeklődésedet, kérjük jelentkezz
az állásra fényképes önéletrajzod csatolásával és bérigényed megjelölésével.