Gilux Hungary Kft.
  • Nagyvállalati partnereink részére világításterveket készítünk, igényeik alapján helyszíni felmérést végzük, árajánlatot adunk és megszervezzük a munka kivitelezését.

  • Világítástechnikus / villamosmérnök

    Főbb feladatok, munkák:

      Új kollégánk feladata nagyvállalati partnereink részére világítástervek készítése helyszíni felmérést követően. Kapcsolatot tart és ápol vevőinkkel, igényeiket felméri. Világítástervezőnk az árajánlat készítését és annak elfogadását követően a kivitelezés folyamatát menedzseli, végigköveti, partnerünk elégedettségét visszaellenőrzi.

    Az álláshoz tartozó elvárások:

      Olyan munkatársat keresünk, aki szereti és szívesen végzi munkáját, nyitott az új feladatokra, ezeket kihívásnak tekinti. Tárgyalóképes, kommunikatív fellépésű, jó megoldóképességgel rendelekző, vidám, nyitott, sokoldalú személyiséget keresünk.

    Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

      Világítástervezési ismeretekkel rendelkezők előnyben.

      Világítástechnikus képesítéssel rendelkezők előnyben.

      Szakmai gyakorlattal rendelkezők előnyt élveznek.

      Tervezőprogram ismerete előnyt jelent.

      Kereskedelmi, értékesítési tapasztalattal rendelkezők előnyben.

    Amit kínálunk:

      Családbarát munkahelyet kínálunk.

      Rendkívüli esetben otthonról is végezhető a munka.

      Kőbánya-Alsó vasútállomástól 2 percre található az iroda, így könnyen megközelíthető videkről érkezők számára is.

    Állás, munka területe(i):

    • Mérnök
    • Villamosmérnök
    • Teljes munkaidő

    Szükséges tapasztalat:

    • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

    Szükséges nyelvtudás:

    • Nem igényel nyelvtudást

    Munkavégzés helye:

    1101 Budapest, Kőbányai út 49.

    Kérjük, csatolja magyar nyelvű önéletrajzát, amelyben jelezte, hogy milyen pozícióra kíván pályázni.