Autóipari vállalatunk a világ egyik vezető részecskeszűrő gyártója. Termékeink kiszűrik a motor által kibocsátott káros szemcsék több mint 99%-át, nagymértékben hozzájárulva ezzel környezetünk védelméhez.
Minden erőnkkel azon vagyunk, hogy a japán technológia és a magyar szaktudás optimális ötvözésével fenntartsuk folyamatos fejlődésünket.

Dunavarsányi telephelyünkre jelenleg az alábbi munkakörbe keresünk munkaerőt:

VIETNÁMI TOLMÁCS

Feladatok:

  • Vietnámi-magyar tolmácsolási és fordítási feladat ellátása az adott terület adott műszakjában a termelési területen, valamint szükség esetén a vállalaton kívül
  • A műszakban dolgozó vietnámi kollégák kéréseinek tolmácsolása a vezető felé
  • A vezető kéréseinek tolmácsolása és lefordítása a műszakban dolgozó vietnámi munkavállalók számára
  • A műszakos oktató munkájának segítése az vietnámi kollégák oktatása során
  • Szükség esetén a társosztályok munkájának segítése az vietnámi munkavállalókkal kapcsolatban

Amit kínálunk:

  • Határozatlan idejű, teljes munkaidős munkajogviszony
  • Versenyképes fizetés
  • Munkába járás támogatása (ingyenes vállalati buszjárat, üzemanyagtámogatás)
  • Egyéb béren kívüli juttatások

Elvárások:

  • 12 órás, műszakos (3/3) munkarend vállalása
  • Középfokú végzettség
  • Magyar és vietnámi nyelv felsőfokú ismerete írásban és szóban
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Terhelhetőség, rugalmas attitűd
  • Csapatjátékos szemlélet

A pozíció betöltése során előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett releváns tapasztalat

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, jelentkezzen weboldalunkon.