Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Az IGN Hungary, filmekkel és videojátékokkal foglalkozó online magazin videós kollégát keres.

Video journalist

Főbb feladatok, munkák:

    • mini stúdiórendszer teljes körű technikai üzemeltetése
    • részvétel a videós tartalmak kitalálásában és megvalósításában: felvételek lebonyolítása stúdióban és külső helyszínen, felvételekhez kapcsolódó utómunkák, vágási feladatok elvégzése
    • együttműködés a szerkesztőségi csapattal
    • videók feliratozása
    • videókhoz kapcsolódó grafikai munkák elvégzése
    • elkészült anyagok feltöltése a különböző csatornákra (YouTube, Facebook, saját CMS rendszer)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • technikai ismeretek, vágó- és képszerkesztő programok használata
    • önálló munkavégzés
    • precizitás és igényesség
    • kreativitás és rugalmasság
    • filmek, sorozatok és videojátékok ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    Adobe Premiere PRO CC ismerete

Amit kínálunk:

    Teljes munkaidős állás, rugalmas időbeosztással

Állás, munka területe(i):

  • Marketing, Média, PR
  • Filmgyártás
  • Újságíró, Riporter
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Alapfok/társalgási szint

Munkavégzés helye:

1139, Budapest Gömb utca 33

Jelentkezési határidő:

2017. 03. 01.

Fényképes önéletrajzzal, referencia munkák és fizetési igény megadásával.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
3 db szavazat
Állás, munka még: Playon Magyarország Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Video journalist
  • Rövid pozíció név: újságíró
  • Hirdető cég: Playon Magyarország Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XIII. kerület
  • Feladatok: mini stúdiórendszer teljes körű technikai üzemeltetéserészvétel a videós tartalmak kitalálásában és megvalósításában: felvételek lebonyolítása stúdióban és külső helyszínen, felvételekhez kapcsolódó utómunkák, vágási feladatok elvégzéseegyüttműködés a szerkesztőségi csapattalvideók feliratozásavideókhoz kapcsolódó grafikai munkák elvégzéseelkészült anyagok feltöltése a különböző csatornákra (YouTube, Facebook, saját CMS rendszer)
  • Elvárások: technikai ismeretek, vágó- és képszerkesztő programok használataönálló munkavégzésprecizitás és igényességkreativitás és rugalmasságfilmek, sorozatok és videojátékok ismerete
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Pályakezdő/friss diplomás
  • Feladás dátuma: 2017.02.16
  • értékelés: 5
  • értékelők száma: 3