Erős vezetői ambíciókkal rendelkezel és a jövőben egy olyan biztos hátterű munkahelyre vágysz, ahol értéket teremthetsz és megvalósíthatod önmagad? Ha a válaszod igen, akkor jelentkezz és légy részese egy olyan nagymúltú vállalatnak, ahol ötleteid a jövő technológiájává válhatnak és ahol azzá válhatsz, aki lenni szeretnél! Partnercégünk vezetőképző programjába keressük hazánk tehetséges munkatársait.

VEZETŐKÉPZŐ PROGRAM

A vezetőképző programban főbb feladataid lesznek:

A program alatt egy 18-24 hónapos rotációs programnak leszel a részese. A szakterületedhez kapcsolódóan 4-6 rotációs állomáson fogsz dolgozni és ebből 6 hónapot a cég valamely külföldi telephelyén töltöd el. A mentorod mindvégig segítségedre lesz és szakmai iránymutatásaival segít Neked abban, hogy a megfelelő állomásokat járhasd végig, amelyek kompatibilisek az érdeklődési köröddel. Továbbá Te is megoszthatod vele folyamatosan az elképzeléseid, hogy mely osztályokon, divíziókban vagy telephelyen szeretnél a jövőben tanulni és erősíteni a vezetői ambícióid.

A programhoz tartozó elvárások:

  • felsőfokú végzettség gazdasági területen (preferáltan: pénzügy, kontrolling, logisztika és beszerzés területekről)
  • maximum 3 éves tapasztalatot szereztél a munka világában
  • magabiztos angol nyelvtudás írásban és szóban egyaránt
  • vezetői ambíciók

Amit a vezetőképző program kínál számodra:

  • kimagasló juttatási csomagot a program egész ideje alatt
  • rugalmas munkavégzési helyet (belföldön és külföldön egyaránt)
  • orvosi szolgáltatásokat
  • különböző sportolási és egészségügyi lehetőségeket
  • szemináriumokon és különböző tréningeken való folyamatos részvételt, hogy a legjobb
  • szakemberektől tanulhass elsőkézből
  • teret a kreativitásodnak, hogy Te is a jövő vezetőinek egyike lehess a program befejezését követően

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Mérnök
  • Speciális mérnöki területek
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Vezetőképző programok

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Miskolc, Maklár

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.