Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A Duna House Cégcsoport, a magyar és regionális ingatlanpiac meghatározó és hiteles szereplője, Közép-Európa három országában van jelen, stratégiai célja, hogy regionális szerepét tovább erősítse.

Duna House Vezetőképző Program

Vezetőképzőnk célja, hogy vezetői utánpótlást biztosítsunk új karrierprogramunkban növekvő hálózatunk részére.

Feladatok:

  • Intenzív, szakmai és kompetenciafejlesztő tréningekre és gyakorlati munkára épülő, 4 hónapos program sikeres elvégzése
  • Személyre szabott szakmai képzést követően ingatlanértékesítői munkafolyamatok irányítása
  • Vezetői feladatok ellátása, tervezés, új értékesítők toborzása és betanítása, mentorálás, teljesítményirányítás és irodavezetés
  • Kijelölt értékesítési célok elérése, tervek teljesítése a hálózati irányelvek mentén

Elvárások:

  • Kiemelkedő kommunikációs készség, vezetői kompetenciák megléte, tanulási hajlandóság
  • Motivált, agilis személyiség és eredményorientáltság
  • Igényes, üzleties megjelenés, vállalkozói szemlélet

Előnyök:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Felsőfokú végzettség
  • Nyelvismeret

Amit kínálunk:

  • Nemzetközi szintű képzési rendszer, mentorálás, támogató légkör
  • Rendszeres továbbképzések és szakmai rendezvények
  • Kiszámítható, tervezhető, gyors karrierút
  • Kiemelkedő jövedelemszerzési lehetőség, teljesítményarányos jutalékos rendszer

Amiért érdemes velünk dolgoznod:

  • Vezetői ambícióidat izgalmas területeken kamatoztathatod
  • Teret engedünk az önálló, innovatív munkavégzésnek
  • Folyamatos vezetői fejlesztés és szakmai támogatás mellet egy komplex képzési csomagot biztosítunk
  • A program időtartama alatt a teljesítményarányos díjazáson felül lehetőséged van kipróbálni magad az ingatlanértékesítés területén és ezáltal extra bevételhez jutni
  • Befektetett munkád eredményeként elismert értékesítési vezető válik belőled
  • Élhetsz a stabilan növekvő ingatlanhálózati háttér adta lehetőségekkel

Állás, munka területe(i):

  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Vezetőképző programok
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet, kérjük, küldd el fényképes önéletrajzodat „DH Vezetőképző” jeligére.

A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vezetőképző Program
  • Rövid pozíció név: Karrierprogram
  • Hirdető cég: DUNA HOUSE FRANCHISE Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Intenzív, szakmai és kompetenciafejlesztő tréningekre és gyakorlati munkára épülő, 4 hónapos program sikeres elvégzése Személyre szabott szakmai képzést követően ingatlanértékesítői munkafolyamatok irányítása Vezetői feladatok ellátása, tervezés, új értékesítők toborzása és betanítása, mentorálás, teljesítményirányítás és irodavezetés Kijelölt értékesítési célok elérése, tervek teljesítése a hálózati irányelvek mentén
  • Elvárások: Kiemelkedő kommunikációs készség, vezetői kompetenciák megléte, tanulási hajlandóság Motivált, agilis személyiség és eredményorientáltság Igényes, üzleties megjelenés, vállalkozói szemlélet
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Nem igényel nyelvtudást
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2018-01-16
Állás, munka még: DUNA HOUSE FRANCHISE Kft.>