Jobcapital Kft.

Szakmai csapatunk bővülése és Németországban lévő piacunk erősödése miatt keresünk olyan talpraesett, perfekt német nyelvtudással rendelkező, marketing vénával is ellátott pályakezdőt, aki örömmel kezdené pályafutását Németországban, egy TOP cégvezető mellett.

Munkatársat keresünk

Vezetői és HR asszisztens, Németország

pozícióba.

Főbb feladatok, munkák:

    • Német ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, kapcsolattartás (ügyféltalálkozók előkészítése, lebonyolítása)
    • Kapcsolattartás a pécsi irodánkkal
    • Dokumentáció (adatok nyilvántartása, rendszerezése)
    • Munkavállalók támogatása helyben (pl.: bankszámlanyitás, adószám intézése, betegbiztosítónál történő bejelentkezés)
    • HR Marketing (közösségi média használata, hirdetések elkészítése)
    • Irodaszervezés (szerződések előkészítése, utalások lebonyolítása, számlák kiállítása)

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Közgazdász végzettség, előny: marketing szakirány
    • Felsőfokú-tárgyalóképes német nyelvtudás
    • B kategóriás jogosítvány
    • Pontos és megbízható munkavégzés
    • MS Office programok magas szintű ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • Alapfokú-kommunikációképes angol nyelvtudás
    • Irodaszervezésben, HR vagy marketing területen szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

    A német kiküldetés ideje minimum fél év. Válj rövid időn belül pályakezdőből olyan tapasztalt Vezetői és HR asszisztensé, ami e nélkül a lehetőség nélkül akár évekig is eltartana. Egy év után pedig már konkrét elképzelésed lesz arról, hogy itthon vagy Németországban szeretnéd folytatni velünk a közös munkát!

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Személyi asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Marketing, Média, PR
  • Marketing
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Német - Felsőfok/tárgyalóképes szint

Munkavégzés helye:

Sinzheim, Németország

A "Jelentkezem" gombra kattinva küldd el német nyelvű önéletrajzod, amely tartalmazza a motivációdat pár mondatban, az iskoláidat, az elért eredményeidet és az eddigi tapasztalataidat.