Vezetői asszisztens (részmunkaidő)

Takarékbankban komplex pénzügyi szolgáltatásokkal, több mint 700 bankfiókunkkal és online felületeinkkel állunk ügyfeleink rendelkezésére. Hiszünk a folyamatos fejlődésben, és munkatársainkban, ezért fontosnak tartjuk, hogy szakmai képzésekkel, kihívó feladatokkal, változatos tréningekkel támogassuk munkatársainkat. A jövőnk Benned van!

ÍGY TÁMOGATUNK:

  • Folyamatos belső szakmai képzések, tréningek
  • Fix alapbér és versenyképes juttatási csomagok
  • Utazás költségeinek részleges megtérítése
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Céges rendezvények és közösségi programok (Takarék Olimpia, Karácsony, CSR tevékenység, stb.)

FELADATOK:

Szakmai asszisztencia nyújtása a felsővezetés számára:

  • A Bank felsővezetésének adminisztratív támogatása: (szavazólapok kezelése, tanúzás, emlékeztetők írása stb.)
  • A felsővezetés munkájával összefüggő adatok és információk szisztematikus kezelésének, továbbításának, megszerzésének és tárolásának biztosítása
  • Megbeszélések, tárgyalások szervezése, előkészítése
  • Microsoft rendszerek kezelése (Outlook, PowerPoint)
  • Jegyzőkönyv vezetés
  • Telefonhívások fogadása és kezdeményezése
  • Vezetői posta kezelése, iktatása

CSATLAKOZZ, HA:

  • Tudod vállalni, hogy heti 30 órát dolgozz (napi 6 óra leosztásban)
  • Talpraesett, proaktív személyiségnek tartod magad és nem ijedsz meg a kihívásoktól
  • Asszertívan kommunikálsz és kiváló problémamegoldó késszéggel rendelkezel
  • Nyitott vagy rugalmas munkaidőre
  • Dolgoztál már pénzintézeti környezetben
  • Felhasználó szintű, magabiztos számítógépes ismerettel rendelkezel (Outlook, Excel, PowerPoint, Word)
  • Önálló, precíz munkavégzés jellemez
  • Középfokú végzettséggel rendelkezel
  • Eleget tudsz tenni a titoktartási kötelezettségnek

ELŐNY:

  • Angol és német nyelvismeret
  • Releváns szakmai tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Részmunkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.