Multi Alarm Zrt. keres munkaerőt pécsi telephelyére,

VEZETŐI ASSZISZTENS

munkakörbe

Feladatok:

  • az értékesítési igazgató munkájának adminisztratív támogatása,
  • koordinálja az értékesítési területre érkező panaszok kivizsgálását,
  • elősegíti az értékesítési területen belüli információáramlást,
  • egyezteti, nyilvántartja és ellenőrzi a határidőket,
  • alkalmanként ügyfelekkel vagy partnerekkel egyeztet,
  • döntés-előkészítő anyagokat állít össze az értékesítési igazgató számára.

Mit kínálunk?

  • Hosszútávú munkalehetőséget egy stabil hátterű, folyamatosan fejlődő cégnél
  • Versenyképes jövedelmet
  • 8 órás bejelentett munkaviszonyt

Elvárások:

  • Precizitás
  • Jó kommunikációs készség
  • Jó problémamegoldó képesség
  • Jó szövegértési készség és helyesírás
  • Önálló munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Adminisztrátor, Dokumentumkezelő
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Pécs

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.