Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
A közel 2 milliárdos árbevételű családi tulajdonban lévő AQUALING Kft adminisztratív szervezése és HR adminisztrációs feladatok ellátására
pályázatot ír ki az alábbi állás betöltésére:

Vezetői asszisztens

Főbb feladatok, munkák:

    A vezetői asszisztens a tulajdonos és az ügyvezető közvetlen munkatársaként dolgozik.
    A tulajdonosok és vezetők munkájának segítsége mellett feladatai közé tartozik még az adminisztrációs rend kialakítása és fenntartása, nyilvántartások, elszámolások, elemzések készítése, az utazások, céges programok szervezése, kapcsolattartás a leányvállalatokkal.
    Fejleszti és alakítja a cég HR kultúráját.
    Kezeli a HR adatbázist, szervezi az új munkatársak keresésének, kiválasztásának folyamatát, nyilvántartja a bérelt és kölcsönzött munkaerővel kapcsolatos információkat.
    Intézi a ki- és belépő dolgozók ügyeit, kapcsolatot tart a munkaüggyel, bérelszámolással.
    Tevékenyen részt vesz a munkatársak képzésében, kiértékelésében.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    A pozícióra legalább középfokú végzettségű (érettségi), vezetői asszisztensi pozícióban 5 éves szakmai gyakorlati időt felmutatni tudó, HR területen szerzett adminisztrációs tapasztalatokkal bíró, írásban és szóban egyaránt kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkező, kitűnő intellektuális és kommunikációs képességű jelentkezőket várunk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    A pályázatok elbírálásánál előnyt jelent a szerb/horvát, vagy román nyelvtudás.

Amit kínálunk:

  • Fiatalos, eredményorientált csapat tagjaként, családias légkört
  • Főállású munkaviszonyt, biztos fizetést
  • Egy folyamatosan fejlődő cég által nyújtott stabil hátteret

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Szakmai asszisztens
  • Személyi asszisztens
  • HR, Munkaügy
  • HR adminisztráció
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

1117, Budapest, Hunyadi János út 4.

Jelentkezés fényképes önéletrajzzal és motivációs levéllel.

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: AQUALING Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vezetői asszisztens
  • Rövid pozíció név: Vezetői asszisztens
  • Hirdető cég: AQUALING Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Város: XI. kerület
  • Feladatok: A vezetői asszisztens a tulajdonos és az ügyvezető közvetlen munkatársaként dolgozik.A tulajdonosok és vezetők munkájának segítsége mellett feladatai közé tartozik még az adminisztrációs rend kialakítása és fenntartása, nyilvántartások, elszámolások, elemzések készítése, az utazások, céges programok szervezése, kapcsolattartás a leányvállalatokkal.Fejleszti és alakítja a cég HR kultúráját.Kezeli a HR adatbázist, szervezi az új munkatársak keresésének, kiválasztásának folyamatát, nyilvántartja a bérelt és kölcsönzött munkaerővel kapcsolatos információkat.Intézi a ki- és belépő dolgozók ügyeit, kapcsolatot tart a munkaüggyel, bérelszámolással.Tevékenyen részt vesz a munkatársak képzésében, kiértékelésében.
  • Elvárások: A pozícióra legalább középfokú végzettségű (érettségi), vezetői asszisztensi pozícióban 5 éves szakmai gyakorlati időt felmutatni tudó, HR területen szerzett adminisztrációs tapasztalatokkal bíró, írásban és szóban egyaránt kommunikációképes angol nyelvtudással rendelkező, kitűnő intellektuális és kommunikációs képességű jelentkezőket várunk.
  • Elvárt végzettség: Középiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2017.01.09