Északdunántúli Vízmű Zrt. (ÉDV ZRT.)

Vezető

Főbb feladatok, munkák:

    • Önálló szervezési feladatok ellátása.
    • Belső folyamatok fejlesztése és működtetése
    • Testreszabott folyamatok döntés-előkészítése
    • A társaság fejlődését elősegítő tervek és beszámolók készítése
    • Éves költségtervek, statisztikák és adminisztrációs feladatok ellátása
    • Beszámolási kötelezettség a Vezérigazgató irányában.

Az álláshoz tartozó elvárások:

    • Felsőfokú végzettség
    • Magas felhasználói szintű MS Office ismeret (Word, Excel, PowerPoint, Outlook);
    • Rugalmas, önálló munkavégzés; határozott fellépés;
    • Kiváló kommunikációs-, szervező- és együttműködési készség;
    • Precizitás, megbízhatóság, lojalitás, nagy terhelhetőség, felelősségvállalás,
    • „B” kategóriás jogosítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

    • SAP ismerete
    • Vízügyi területen szerzett tapasztalat
    • Állami vállalatnál szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Mérnök vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

2800 Tatabánya

A fényképes önéletrajzot és a motivációs levelet tartalmazó pályázatot 2019. április 30. (kedd) 12.00 óráig lehet benyújtani Gruberné Trattner Angéla HR vezető részére
Levelezési cím: Északdunántúli Vízmű Zrt.
2800 Tatabánya, Sárberek 100.