Vezető tervezőmérnök

    A Metal 99 Kft. 1991 óta áll a magyar ipar szolgálatában. Egyre bővülő kínálatunk a hazai és a nemzetközi piacon is hódít. Tevékenységünk leginkább a kötöttpályás vasúti járművek és autóbuszok ajtóinak, ablakainak gyártására illetve javítására terjed ki, de foglalkozunk tömegközlekedési eszközök alkatrészeinek előállításával, lépcsők és kapaszkodó szerkezetek gyártásával, javításával vagy akár felújításával is. A termelés hátterében egy innovatív gépészmérnök tervezőcsapat áll. Most ennek a csapatnak az élére keresünk egy megbízható, felelősségteljes, képzett mérnök vezetőt.

Amit kínálunk:

  • Hosszú távú, stabil munkahely
  • Biztos, tervezhető jövő
  • Támogató munkatársak és elismerő vezetőség
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Céges autó, telefon
  • Céges rendezvények
  • Családias légkör és vállalkozás

Feladatok:

  • Tömegközlekedési járműalkatrészek, részegységek tervezésének projektvezetése
  • 5 fős tervezőmérnöki csapat szakmai vezetése
  • Műszaki rajzok, dokumentációk ellenőrzése, koordinálása
  • Prototípus gyártások koordinálása
  • Határidő és munkaerő kapacitások megtervezése
  • Részvétel az árajánlatok kidolgozásában
  • Fejlesztési javaslatok kidolgozása
  • Együttműködés a társosztályokkal, folyamatok továbbfejlesztése, hatékonyság növelése
  • Értekezleteken való részvétel
  • Riportok készítése

Elvárások:

  • Felsőfokú műszaki végzettség
  • Minimum 5 év szakmai tapasztalat
  • Vezető pozícióban szerzett tapasztalat
  • CAD/CAM ismeretek
  • Angol vagy német nyelvtudás

Előny:

  • Gyártó cégnél szerzett tapasztalat
  • Solid Edge tervezőprogram ismerete
  • Szakmai nyelvtudás
  • Tervezőmérnöki tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Termékfejlesztés, tervezés
  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

A felsoroltak közül bármelyik:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

2370 Dabas, Öregországút 1.

Egyéb juttatások:

céges autó, mobiltelefon, szakmai tréningek

Az önéletrajzokat a lenti „Jelentkezem” gomb megnyomásával várjuk!
Úton vagyunk – Tarts velünk!
Metal 99 Kft.