A Mély-Terv kft.

több évtizedes múltra visszatekintő, hosszútávú célkitűzésekkel rendelkező mélyépítési tervező iroda. Növekvő megbízás állományunk kezelésére 15 fős csapatunkba

közmű tervezésre vezető tervezőmérnök

kollegát keresünk

Főbb feladatok:

    • Közműtervezési projektek levezénylése, engedélyezési és kiviteli tervek készítése, megvalósíthatósági tanulmányok írása
    • Hatósági egyeztetések, engedélyeztetési folyamatok ügyintézése
    • A tervező munka a vezető tervező kollegák irányításával mérnöki projekt csoportokban történik az alábbi tervezési területeken:
      • közműalagutak, műtárgyak tervezése
      • szenny-és csapadékvíz elvezető hálózatok
      • csatornarekonstrukciós projektek
      • használati-és tűzivíz hálózatok tervezése
      • vízfolyások rendezése
    • kisebb mértékben, de foglalkozunk még kis-, közép-, és nagynyomású gázhálózatok, nyomásszabályozók tervezésével, szennyvíztisztító telepek gázhasznosításával is

Elvárásaink:

  • Felsőfokú szakirányú mérnöki végzettség
  • Közműtervezésben való jártasság
  • Tervező mérnöki besorolás Mérnök Kamarai igazolással
  • MS Office és AutoCAD tervezőprogram felhasználói szintű ismerete
  • Önálló munkavégzésre, priorizálásra való képesség
  • Nyugodt, megbízható, precíz személyiség

Amit kínálunk:

  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Barátságos, családias légkör
  • Biztos, stabilan növekedő vállalati háttér
  • Versenyképes fizetés, éves prémium

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Építőmérnök
  • Mérnök vezető
  • Speciális mérnöki területek
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Budapest IX. kerület

Egyéb juttatások:

éves bónusz / mozgóbér, szakmai tréningek

Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal, bérigény megjelölésével a lenti "Jelentkezem" gombon keresztül lehet Venczel Gabriellánál:

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató , melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.