Cégünk, a Senso-Media Zrt. egy magyar tulajdonú, magyarországi működésű fejlesztő vállalat, komplex, innovatív megoldásokat fejleszt és gyárt Digital Signage minden területén. Hogy mit is jelent ez? Mi is azaz egyedi, kreatív termék, amelynek megvalósításához Téged keresünk?
Nézz körbe weboldalunkon! :) sensomedia.hu
Ha szeretnél a Mi csapatunk tagja lenni és érdekelnek az informatikai eszközök, ha szeretnél valami olyannal foglalkozni, ami nem egysíkú és monoton munka, hiszen minden esetben más és más megrendelői igényt valósítunk meg, akkor jelentkezz Hozzánk!

Agilis tervezői csapatunk élére keresünk,

Vezető tervező

kollégát.

Ha szeretnél egy igazán összetartó közösség része lenni, érdekelnek a jövő technológiái, nemcsak szakmád,

hanem hobbid is az informatika és megfelelsz a lenti elvárásoknak, akkor várjuk pályázatodat!

Feladatok részletesebben, amik Rád várnak:

  • Digital signage eszközök tervezése SolidWorks tervezőprogram segítségével
  • A hardver tervező csapat munkájának koordinálása, aktív részvétel a feladatok időbecslésében és ütemezésében
  • Új projektek előkészítésének támogatása tervezői oldalról. Előtervek, előzetes költségkalkulációk készítése, új beépülő komponensek kiválasztása
  • Több projekt párhuzamos támogatása részlegvezetőként, szoros együttműködésben a projektmenedzsmenttel
  • A hardver tervezési, beszerzési és gyártási folyamatok fejlesztésének támogatása
  • A részleg dokumentációs rendszerének fenntartása, fejlesztése
  • Prototípusok próba szerelésének elvégzése, koordinálása

Elvárásaink a pozíció kapcsán:

  • Legalább főiskolai vagy BSc végzettség Gépészmérnöki szakon, géptervező vagy ezzel egyenértékű szakirányon
  • Legalább 3 év releváns szakmai tapasztalat gép- vagy terméktervezésben
  • Kiváló kommunikációs és koordinációs készségek
  • Vezetői attitűdök, csapat és egyéni munkára is alkalmas személyiség
  • Gyártástechnológiai ismeretek a főbb lemezalakítási- és hegesztési eljárásokban
  • SolidWorks tervező szoftver magas fokú ismerete (lemezalkatrészek, hegesztett szerkezetek, felületmodellezés)

Amit kínálunk:

  • Kihívásokkal teli feladatok
  • Rendkívül stabil kiskereskedelmi piacra dolgozunk, ezért hosszú távú, biztos munkalehetőséget kínálunk
  • Olyan pozíciót tölthetsz be nálunk, ahol megbecsülnek téged.
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Munkavégzéshez szükséges eszközök
  • Fiatalos, dinamikus csapat
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Változatos feladatok
  • Edzőterem, edzési lehetőség

Előnyök:

  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás
  • Csoportvezetői tapasztalat
  • Tapasztalat fizetőautomaták, digital signage eszközök tervezésében
  • Elektronikai ismeretek

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Gépészmérnök
  • Mérnök vezető

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.