A több mint 62 ezer munkatársával 64 országban jelen lévő B. Braun a világ egyik vezető egészségügyi vállalata. A cégcsoportot Magyarországon az egészségügyi termékek fejlesztésével és gyártásával foglalkozó B. Braun Medical Kft., a termékek értékesítését végző B. Braun Trading Kft. és a dialízishálózatot működtető B. Braun Avitum Hungary Zrt. képviseli. A három cég közel 2500 munkatársával a magyarországi egészségügyi piac egyik legnagyobb szereplője. A családi tulajdonban lévő, stabil alapokon álló cég sorozatban négyszer (2015, 2016, 2017 és 2018) nyerte el az AON Legjobb Munkahely díjat.

Dunaújvárosi dialízisközpontunkba keresünk magas színvonalú szakmai munka iránt elkötelezett

VEZETŐ TECHNIKUS

munkatársat 8 órás, teljes munkaidőben.

Feladatok:

  • A dialízis központ által használt gépek, műszerek karbantartása, szükség szerint felújítása és javítása.
  • A lehetőségek szerint biztosítja a dializáló helyiségek és berendezések üzemképességét, azok hiányában haladéktalanul intézkedik a hiba elhárítása érdekében
  • Az állomás elektromos és vízrendszerének üzembe helyezése, működtetése.
  • Gondoskodik a hibák feltárásáról, és mihamarabbi kiküszöböléséről.
  • Ellenőrzi az állomáson működő orvos-technológiai berendezések működőképességét.
  • Közreműködik a dializáló koncentrátumok előállításában.
  • A zavartalan betegellátó munka és a kezelések műszaki feltételeinek biztosítása.
  • Figyelemmel kíséri a dialízisközpont valamennyi technikai berendezésének és az állomás műszaki állapotát.

A POZÍCIÓHOZ TARTOZÓ ELVÁRÁSOK:

  • középfokú műszaki végzettség
  • legalább 5 éves, hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat
  • érvényes gépkocsi vezetői engedély (B-kategória)
  • készülék és technológia ismeret
  • felhasználó szintű számítógépes ismeret
  • jó kommunikációs és szervező készség
  • jó problémamegoldó képesség
  • rugalmasság, terhelhetőség
  • pontosság, precizitás

Amit kínálunk:

  • Az egészségügyi szektor egyik legmeghatározóbb foglalkoztatójánál szerezhető tapasztalat
  • Kellemes munkakörnyezet, támogató vállalati légkör
  • Versenyképes juttatási csomag
  • Teljes munkaidő, 8 órás munkaviszony

  • B. Braun Avitum Hungary Egészségügyi Szolgáltató Zrt. 13. számú Dialízisközpont (2400 Dunaújváros, korányi Sándor utca 4-6)

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Karbantartó, Szervizes
  • Szakmunka
  • Gépszerelő
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Dunaújváros

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, a Jelentkezem gombra kattintva küldje el fényképes szakmai önéletrajzát Kisné Borzán Kitty gazdasági vezető részére.