Unilever Magyarország Kft. (veszprém)
Munkatársat keresünk

Vezető technikai operátor

pozícióba.
  • Az Unilever a világ egyik vezető fogyasztási cikkeket gyártó és forgalmazó vállalata, amely közel 400 márkát értékesít több mint 190 országban. Napról napra 2,5 milliárd ember használja a termékeinket, melyeknek köszönhetően jól érzik magukat a bőrükben és többet tudnak kihozni magukból. Ez azt jelenti, hogy a világ lakosságának mintegy harmada választ fogyasztási cikkeink közül, mint például a Lipton, a Knorr, a Dove, valamint az olyan ikonikus helyi márkáink közül, mint a Baba vagy a Flóraszept. Az Unilever Veszprémi Jégkrémgyára közel 700 főt foglalkoztat. A gyárban olyan híres jégkrém márkák készülnek, mint a Magnum, Cornetto, vagy a Carte d’Or.

Főbb feladatok, munkák:

  • A vonalhoz tartozó gépegységek működtetése
  • Nem megfelelő minőségű termék kezelése, dokumentálása, termék letiltása
  • Minőségellenőrzések és érzékszervi vizsgálatok elvégzése
  • Gép – és manuális operátorok irányítása
  • Szennyeződés források megszüntetése a vonalon

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú műszaki végzettség (szakiskola, szakközépiskola, OKJ stb.)
  • Gyártási területen szerzett tapasztalat
  • 3 műszakos munkarend vállalása
  • Számítógép kezelésének ismerete

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Pneumatikai/Mechanikai/Programozási/Villamossági ismeretek
  • Excel, SAP ismeret
  • Élelmiszeripari tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Céges buszjárat vagy útiköltség támogatás
  • Műszakpótlék
  • Jégkrémjuttatás és Unilever termékek kedvezményes vásárlása
  • Negyedéves bónusz

Állás, munka területe(i):

  • Gyártás, Termelés
  • Gyártás technikus
  • Operátor
  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Gépkezelő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

Éves bónusz / mozgóbér

Munkavégzés helye:

8200 Veszprém, Kistó utca 5.

Önéletrajz