A Douglas Parfüméria, Magyarország piacvezető luxus kozmetikai hálózata, és a kozmetikai szektor legmeghatározóbb szereplője.
Vállalati filozófiánk alapját a vevő- és minőségközpontú kiszolgálás alkotja. Célkitűzésünk, hogy minden vásárlást élménnyé varázsoljunk. Minden munkatársunk azon fáradozik, hogy nap mint nap élménnyé varázsolják minden hozzánk betérő vevő vásárlását.

Pályázatot írunk ki teljes munkaidős állás betöltésére:

Vezető tanácsadó

Szeged

Jelentkezz hozzánk, ha az alábbiak jellemzőek Rád:

  • jó kommunikációs készség és magabiztos fellépés
  • vezetői hozzáállás és kvalitások
  • stratégiai gondolkodás
  • barátságos és vevőorientált hozzáállás
  • érdeklődés a szépségipar iránt
  • szakmai elkötelezettség és tanulási hajlandóság
  • felelősségteljes és lelkiismeretes munkavégzés
  • igényes, pontos és alapos munkavégzés
  • terhelhetőség, rugalmasság
  • ápolt megjelenés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol – Alapfok/társalgási szint

Milyen feladatok várnak Rád?

  • 4-6 fős csapat irányítása
  • szépségtanácsadók napi munkájának irányítása és a mindennapi feladatokban való részvétel
  • vásárlók magas szintű kiszolgálása
  • pénztárkezelés
  • áruátvétel és a termékek kipakolása az üzletben
  • az üzlet mindennapi feladatainak ellátásában való részvétel

Tőlünk ezt várhatod:

  • 3-6 hónapos intenzív szakmai felkészítés
  • versenyképes teljesen bejelentett jövedelem
  • cafeteria juttatás
  • előrelépési lehetőség
  • komoly kereskedelmi szaktudást és szakmai ismereteket tanítunk Neked
  • nagyszerű légkör egy motivált csapatban
  • rugalmas, nyitott vezetőség

Alapvető követelmény:

  • számítógépes ismeret

Állás, munka területe(i):

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Értékesítési, Kereskedelmi vezető
  • Kereskedő, Eladó
  • Üzlet-, Boltvezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Szeged

Egyéb juttatások:

cafeteria, szakmai tréningek

Ha magadra ismertél, és szívesen dolgoznál velünk együtt, várjuk fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet a fizetési igény megjelölésével, és a bizonyítványod másolatát a "Jelentkezem" gombra kattintva.

Kérjük az önéletrajzában jelölje meg a betölteni kívánt pozíciót.