Vezető stratégiai szakértő (1092)

Csatlakozz hozzánk

Várunk, ha fontosnak tartod a magyar agrárium jövőjét! 400 000 tag, közel 1,5 millió közvetlenül érintett magyar. Értük teszünk nap mint nap.

A Nemzeti Agrárgazdasági Kamara (NAK) vezető stratégiai szakértő munkatársat keres.

Gyere, tegyük együtt versenyképesebbé az agráriumot. Neked is megéri!

Feladatok

  • jogi és agrárszakmai állásfoglalások összeállítása és koordinálása
  • előterjesztések, szabályzatok véleményezése
  • szakágazati elemzések összeállítása, háttéranyagok, tematikus összefoglalók készítése
  • az ágazati jogszabályok, illetve jogszabálytervezetek figyelemmel kísérése

Elvárt iskolai végzettség

  • Felsőfokú végzettség a következőben:jogász
  • Agrár- vagy gazdasági végzettség előnyt jelent

Egyéb elvárások, tapasztalat

  • Legalább 3 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvismeret

Szükséges kompetenciák

  • Pontosság és precizitás
  • Problémamegoldó készség
  • Önálló munkavégzés, önszervezés képessége

Amit kínálunk

  • stabil, megbízható munkahely;
  • határozatlan idejű munkavégzés, teljes munkaidő, alkalmazotti jogviszony;
  • munkavégzés helye: 1115 Budapest, Bartók Béla út 105-113.;
  • modern irodai környezet;
  • a munkavégzéshez szükséges minden eszköz biztosítása;
  • béren kívüli juttatások (Szép kártya, magas színvonalú egészségügyi szolgáltatás, biztosítás);
  • rugalmas munkaidő, home office lehetőség.

Állás, munka területe(i):

  • Jog, Jogi tanácsadás
  • Jogtanácsos, Jogász, Jogi előadó
  • Cégvezetés, Menedzsment
  • Stratégiai tanácsadó

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő
  • Home office lehetőség

Munkavégzés helye:

Budapest

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.