Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!

Partnerünk több, mint 80 országban jelenlévő vállalat. Számára a legfontosabb tőke a tapasztalat és a tudás, melyet a magyar és nemzetközi piacok kutatása során tovább hasznosít. Az ő csapatuk erősítésre keresünk munkatársat

Vezető Senior Piackutató

pozícióba.

Feladatok:

  • Kutatási projektek irányítása
  • Kutatások felépítése, kérdőívek elkészítése
  • Kapcsolattartás a megbízókkal
  • A kutatás eredményeinek feldolgozása, elemzése
  • Riportok elkészítése, prezentálása
  • 3-5 fős kutatócsoport szakmai koordinálása

Elvárások:

  • Közgazdasági vagy társadalomtudományi felsőfokú végzettség
  • Legalább 5 éves, piackutató cégnél szerzett tapasztalat
  • Az SPSS, Excel és Powerpoint alapos ismerete
  • Érdeklődés a piacon jelenlévő márkák és a piaci szereplők marketingaktivitása, reklámkampányai, termékei és innovációi iránt
  • Fogyasztói viselkedés és a vásárlói attitűdök megértésén alapuló kutatási technikák ismerete
  • Középfokú angol nyelvtudás

Jelentkezését önéletrajzzal és bérigény megjelölésével várjuk.
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vezető Senior Piackutató
  • Hirdető cég: MP Solutions Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Budapest
  • Feladatok: Kutatási projektek irányítása Kutatások felépítése, kérdőívek elkészítése Kapcsolattartás a megbízókkal A kutatás eredményeinek feldolgozása, elemzése Riportok elkészítése, prezentálása 3-5 fős kutatócsoport szakmai koordinálása
  • Elvárások: Közgazdasági vagy társadalomtudományi felsőfokú végzettség Legalább 5 éves, piackutató cégnél szerzett tapasztalat Az SPSS, Excel és Powerpoint alapos ismerete Érdeklődés a piacon jelenlévő márkák és a piaci szereplők marketingaktivitása, reklámkampányai, termékei és innovációi iránt Fogyasztói viselkedés és a vásárlói attitűdök megértésén alapuló kutatási technikák ismerete Középfokú angol nyelvtudás
  • Elvárt végzettség: Főiskola
  • Elvárt nyelvismeret: Angol
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: 5-10 év szakmai tapasztalat
  • Feladás dátuma: 2018-06-11
  • Lejárati dátum: 2018-06-25
Állás, munka még: MP Solutions Kft.>