A PROVARIS Varga & Partners Ügyvédi Társulás
irodájába keres

vezető recepciós-asszisztenst

Feladatok:

  • A Munkáltató munkájához szükséges asszisztensi, titkársági feladatok elvégzése;
  • Irodavezetés (iroda adminisztratív és szervezési feladatainak ellátása, irodaüzemeltetéshez kapcsolódó szolgáltatókkal való kapcsolattartás, irodai beszerzési feladatok, iroda és egyéb tárgyi eszközök kezelése, nyilvántartása);
  • Iroda adminisztratív, iktatási feladatainak ellátása (dokumentumok kezelése, archiválás, scannelés), levelek, számlák, szerződések naprakész aktualizálása, posta és küldemények kezelése;
  • Költségelszámolások és számlázás kezelése;
  • Ügyfelek fogadása, ellátása, telefonok, levelek kezelése, belső kommunikáció támogatása;
  • Megbeszélések, tárgyalások időpontjának egyeztetése és nyilvántartása;
  • Kapcsolattartás a könyvelést és bérszámfejtést végző céggel;

Elvárások:

  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Magabiztos MS Office ismeretek (Word, Excel, Power Point)

Előnyök:

  • Azonnali munkakezdés
  • Hasonló pozícióban szerzett munkatapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Adminisztráció, Asszisztens, Irodai munka
  • Recepciós
  • Személyi asszisztens
  • Irodavezető

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Egyéb juttatások:

mobiltelefon

Munkavégzés helye:

1053 Budapest

Jelentkezéshez kérjük csatolja fényképes önéletrajzát.