GUSTI MEDITERRANEO Kft.

Munkatársat keresünk

Vezető raktáros

pozícióba.

Élelmiszer Nagykereskedés létszámbővítés miatt remek csapatába Vezető raktáros munkatársat keres.
Munkavégzés helye: Budapest IX. kerület
Munkaidő: H-P 8:00-17:00
Ünnepnapokon nem dolgozunk . Jó munkáért év végi jutalom.

Főbb feladatok, munkák:

  • Anyagmozgatás, raktári rend fenntartása, targoncázás
  • HACCP alapelvek betartása, betartatása, termékek rendszerezése, pakolása
  • Raktári dolgozók munkájának koordinálása, ellenőrzése, támogatása
  • Ki-, és beszállítások nyilvántartása, felügyelete, koordinálása
  • A raktári készletek gondos, követhető tárolásának biztosítása
  • A raktárkészlet teljes felelősségű felügyelete, nyilvántartása, készletpontosság biztosítása
  • Raktári rendszer folyamatok átláthatóbbá tétele
  • Anyagmozgások felügyelete
  • A logisztikai reklamációk kezelése
  • Éves, és évközi leltár előkészítése és lebonyolítása
  • Munkavédelmi követelmények betartása, betarttatása
  • A raktárakban és a raktárakhoz kapcsolódó területeken a rend és tisztaság fenntartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum középfokú végzettség
  • 3-5 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Pontos, precíz munkavégzés, folyamatorientált gondolkodás
  • Kiváló kapcsolatteremtő és vezetői készségek, határozott fellépés
  • Önállóság a munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Targonca vezetői jogosítvány (Vezetőüléses targonca)

Amit kínálunk:

  • Jó kereseti lehetőség
  • Családias légkör
  • 8 órás munkarend
  • Hosszútávú munkalehetőség

Állás, munka területe(i):

  • Szakmunka
  • Raktáros, egyéb raktári szakmunka

Szükséges tapasztalat:

  • 3-5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

1097 Budapest

Amennyiben a fenti követelmények igazak Önre és szeretne csatlakozni csapatunkhoz, kérjük, hogy küldje el fényképes önéletrajzát a nettó fizetési igényét.