Vezető raktáros

FELADATAID AZ ÚJ POZÍCIÓBAN:

Árukezelés

  • Termelésből és a külső beszállításokból érkező áru számára a folyamatos raktári betárolás biztosítása
  • Újracsomagolás felügyelete, szükséges erőforrások biztosítása, irányítása
  • Raktári kapacitás maximalizálása, belső rakodások irányítása
  • Folyamatos hozzáférés biztosítása a kiszállításra szánt termékek alapanyagok esetében, a megfelelő FEFO, LEFO, FIFO elvek alapján
  • Raktárban tárolt késztermékek, alapanyagok eljárások szerinti tárolásának biztosítása
  • Sérült / selejt termékek és alapanyagok eljárás szerinti tárolásának biztosítása, javaslattétel selejtezésre
  • Folyamatos részvétel a leltárak előkészítésében, lebonyolításában és szükség szerint azok kiértékelésében is

Anyagmozgatás

  • A hozzá tartózó eszközállomány menedzselése
  • Az üzemhez és belső raktárhoz rendelt targoncák és emberi erőforrások irányítása, ellenőrzése
  • Anyagmozgatás, tárolás közben keletkező veszteségek nyomon követése, szükséges dokumentáció elkészítése

MIÉRT ÉRDEMES CSATLAKOZNOD?

  • Mert egy nemzetközi csapatnak lehetsz az aktív tagja és olyan termékek gyártásában lehet részed, amelyeket a világon mindenhol ismernek és szeretnek
  • Mi elismerjük és értékeljük a tudásod
  • Nálunk nem kell aggódnod a fizetésed miatt, tisztán, jogszerűen, etikusan alkalmazzuk munkatársainkat
  • A betanulásodat teljes körűen támogatni fogja a csapat és vezetőd
  • Az alapbéreden felül bónuszt, kiemelt mértékű műszakpótlékot, cafeteria támogatást, magán orvosi ellátást biztosítunk számodra
  • A közlekedést Budapestről műszakbeosztásodhoz igazodó ingyenes, vállalati autóbusszal biztosítjuk, vidékről pedig bejárási támogatással segítjük a munkába jutásodat.

MEGVAN BENNED A TITKOS ÖSSZETEVŐ?

  • Középfokú végzettség
  • Legalább 1- 3 év raktározási területen szerzett tapasztalat
  • Felhasználói szintű számítástechnikai tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs készség szóban és írásban is
  • Önálló munkavégzés
  • Magas szintű priorizálási képesség

Előnyt jelent:

  • SAP rendszer ismerete
  • Angol nyelvtudás

Állás, munka területe(i):

  • Fizikai, Segéd, Betanított munka
  • Anyagmozgatás, Rakodás
  • Szállítás, Beszerzés, Logisztika
  • Raktározás, Készletezés

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Dunaharaszti

Jelentkezni lehet a lenti "Jelentkezem" gombra kattintva.

MIT ÉRDEMES TUDNOD?

Raktári rend fenntartása, raktári áteresztőképesség maximalizálása, a raktározással kapcsolatos kézi és gépi anyagmozgatás irányítása.

FONTOS TUDNIVALÓK:

  • Munkavégzés helye: Dunaharaszti
  • Munkarend: 3 műszakos
  • Céges buszjáratok (Bp. Örs vezér tér, Szent László tér, Éles sarok, Pesterzsébet, Soroksár, Határ út, Széll Kálmán tér, Gellért tér, Savoya park, Campona megállóhelyekkel)