Az MKB Bank Zrt. 2018 júliusában sikerrel zárta le Magyarország történetének egyik legnagyobb banki digitális projektjét, melynek során számlavezető rendszert cserélt. De nem tervezzük, hogy itt megállunk. Elkötelezett hívei vagyunk a folyamatos megújulásnak és innovációnak. Mindezt jól mutatják az elmúlt évek fejlesztései: az MKB pay mobil app, az online számlanyitás és a Fintech inkubátorunk. Jelentkezz hozzánk IT Vezető Programozónak, ha Te is része akarsz lenni jövőbe mutató fejlesztéseinknek, ha szívesen lennél egy inspiráló, támogató csapat tagja.

Vezető programozó

Feladatok:

  • A fejlesztői csapat szakmai vezetése
  • Fejlesztési stratégiák kidolgozásában való részvétel
  • Fejlesztési terület feladatainak megtervezése, szakmai koordinációja és felügyelete
  • Fejlesztésekben, szoftver-architektúra tervezésben való aktív részvétel
  • Kapcsolattartás a főosztály csoportvezetőivel
  • Fejlesztői standard-ok (coding, verziókezelés) meghatározása, felügyelete

Elvárások:

  • Legalább 5 év fejlesztői tapasztalat
  • Java és .Net ismerete, legalább az egyikben szerzett minimum 3 éves fejlesztői tapasztalat, illetve a másik alapvető ismerete
  • OOP szemlélet
  • Agilis, proaktív és precíz munkavégzés
  • Jó kommunikáció
  • Csapatban gondolkodás
  • Célorientáltság

Előny:

  • Erős Java tapasztalat
  • Pénzügyi intézetek illetve ezekben használatos rendszerekkel való tapasztalat
  • Több rendszert integráló projektekben való tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes fizetés
  • Kihívásokkal teli és felelősségteljes munka
  • Fejlődési és szakmai képzési lehetőségek
  • Kedvezményes sportolási lehetőség
  • Home Office lehetőség
  • Támogató, barátságos cégkultúra, jó hangulatú csapat
  • Karrierlehetőség Magyarország egyik legdinamikusabban fejlődő pénzintézeténél

Állás, munka területei:

  • IT programozás, Fejlesztés
  • Adatbázisszakértő
  • Programozó, Fejlesztő
  • Tesztelő, Tesztmérnök

Munkavégzés helye:

Budapest

Amennyiben szeretnél csatlakozni csapatunkhoz, jelentkezz a "jelentkezem" gombra kattintva.