Az UniCredit Bank Hungary Zrt. a Közép- és Kelet-Európában legnagyobb és leginkább diverzifikált nemzetközi bankhálózatot működtető UniCredit magyarországi tagja. Az UniCredit Bank Magyarországon kedvező feltételek mellett kínál átfogó, rugalmas pénzügyi termékeket és szolgáltatásokat magánszemélyeknek, kis- és középvállalkozásoknak és nagyvállalatoknak egyaránt.

Vezető prémium banki tanácsadó - Duna pláza

Főbb feladatok

    Vezetői feladatok:
    • Felügyeli, ellenőrzi és koordinálja a közvetlen irányítása alá
      tartozó Prémium banki tanácsadók munkáját, biztosítja az
      irányítása alá tartozó tanácsadói csoport napi operatív
      működését
    • Felelős a saját és a csapata számára előírt üzleti célok
      eléréséért
    • Prémium banki tanácsadók folyamatos szakmai támogatása
      és mentorálása, rendszeres visszajelzések a kollégák felé
    • Biztosítja az újonnan belépő kollégák megfelelő betanulását,
      szakmailag felügyeli és ellenőrzi a betanulási folyamatot.
    • Felméri az irányítása alá tartozó Prémium banki tanácsadók
      értékesítési képességeit és rendszeres támogatással fejleszti
      a hiányosságokat.
    • Az irányítása alá tartozó tanácsadói csapat eredményeinek
      folyamatos nyomon követése.

    Tanácsadói feladatok:
    • A kiszolgálási körébe tartozó ügyfelek teljes körű és magas
      színvonalú kiszolgálása
    • Az ügyfélkapcsolatok elmélyítése, valamint az ügyfelek
      hatékony kiszolgálásán keresztül a meglévő prémium banki
      ügyfélkör Bankhoz való kötődésének erősítése
    • Aktív értékesítési és keresztértékesítési feladatok ellátásával
      hozzájárul a fiók és a szegmens üzleti terveinek
      teljesüléséhez és az ügyfél-elégedettség növeléséhez

Követelmények, elvárások

  • felsőfokú diploma vagy középfokú végzettség + bankszakmai
  • OKJ végzettség
  • prémium lakossági ügyfélkörben szerzett 2-3 éves szakmai
  • tapasztalat
  • középfokú angol nyelvtudás
  • felhasználói szintű MS Office ismeretek
  • értékesítési készség, értékesítés orientáltság, poraktivitás,
  • jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • szervezési, vezetési képességek
  • felelősségvállalás
  • motivációs képesség

Állás, munka területe(i):

  • Bank, Biztosítás, Bróker
  • Bank, Biztosítás, Tőzsde vezető
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Pályakezdő/friss diplomás

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Budapest, XIII. kerület

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.

Új adatkezelési rendelkezések!

Fontos számunkra személyes adatai védelme, ezért szeretnénk felhívni a figyelmét, hogy módosult a felhasználókra vonatkozó Adatkezelési Tájékoztató és a Munkáltatói Adatkezelési Tájékoztató, melyekben rögzítettük az újonnan bevezetésre kerülő chat beszélgetés és a hirdetői visszahívás kérés funkció, valamint a bankkártyás fizetéssel összefüggő adattovábbítás adatkezelési feltételeit. Frissítettük továbbá az adatfeldolgozó partnerek listáját, amely új együttműködések révén a profession.hu szolgáltatásainak és működésének hatékonyságát kívánjuk növelni.