Adept Enviro Kft.

Vezető kármentesítési szakértő

Feladatok:

  • Teljes hatáskörben a rábízott projektek teljes körű operatív irányítása, a konkrét feladatok elvégzése, kapcsolódó egyéb feladatok végrehajtása.
  • Felelős a vezetése alatt álló személyek, alvállalkozók tevékenységéért
  • Felelős a rábízott projektek, munkálatok ügykörébe tartozó feladatok ellátásának jogszerűségéért, szakmai színvonaláért és a határidők betartásáért
  • Intézkedési joggal rendelkezik az irányítása alatt álló projektek és személyek ügykörébe tartozó minden olyan ügyben, amely nem tartozik felettesei hatáskörébe
  • Vezetői irányítás mellett közreműködik a Társaság kármentesítéssel összefüggő egyéb tevékenységeiben
  • Végrehajtja a Társaság szakterületi szabályzatait, iránymutatásait, stratégiáit
  • Közreműködik a Társaságon belüli, továbbá a Társaság és a Társasággal együttműködő partnerek közötti információáramlás megfelelően széleskörű, releváns megvalósításában
  • Folyamatosan figyeli és felméri a rábízott feladatokban közreműködő munkatársainak és alvállalkozóinak teljesítményét
  • Kezeli a rábízott forrásokat, kifizetéseket, tájékoztatási kötelezettséggel a felettese irányába, valamint együttműködési kötelezettséggel a Társaság könyvelésével

Elvárások:

  • szakirányú végzettség (geológus, vagy más hasonló pl. mérnöki végzettség)
  • önálló, precíz munkavégzés
  • gyakorlott felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • B kategóriás vezetői engedély
  • minimum 5 év kármentesítés tervezői szakmai tapasztalat

Előny:

  • klórozott szénhidrogén és/vagy króm szennyezés kármentesítésében való jártasság
  • tárgyalóképes angol nyelvismeret

Munkavégzés helye:

  • Budapest VIII. kerület Tisztviselő telepi iroda
  • A projektekhez kapcsolódó helyszínek az ország egész területén

Állás, munka területe(i):

  • Mérnök
  • Projektmenedzsment
  • Szakmunka
  • Egyéb szakmunka
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • 5-10 év szakmai tapasztalat

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Vegye fel a munkaadóval a közvetlen kapcsolatot a jelentkezem gombra kattintva.