Tetszik Önnek ez az állás?
Jelentkezzen rá most!
Piacvezető, a gyógyszeriparban tevékenykedő, dinamikusan fejlődő Plazmaszolgálat Kft. legmodernebb technológiával felszerelt újonnan nyíló debreceni plazmaferezis centrumába

VEZETŐ FŐORVOS

munkakörbe munkatársakat keres

FELADATAI:

  • A centrum szakmai vezetése, felügyelete
  • Gyógyszeralapanyag gyártással kapcsolatos napi dokumentumok ellenőrzése
  • Donorvizsgáló orvosok munkájának szakmai felügyelete
  • Dolgozók oktatása
  • A centrum magas színvonalának megteremtése és megtartása

elvárások:

  • Szakorvosi végzettség
  • Erős szabálykövető magatartás
  • Erős szervezői készség
  • Kiemelkedő kommunikációs készség
  • Felelősségteljes döntéshozói képesség
  • Vezetői kompetencia és készség
  • Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban
  • Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)

Amit kínálunk:

  • Teljes munkaidős, hosszú távú stabil munkahely
  • Versenyképes fizetés
  • Dinamikus csapat
  • Multinacionális háttér, átlagon felüli munkakörnyezet
  • Szakmai megbecsültség

előnyt jelent:

  • GMP iránylevek ismerete
  • Transzfúziológia és gyógyszergyártás területén szerzett tapasztalat

Állás, munka területe(i):

  • Egészségügy, Gyógyszeripar
  • Orvos, Szakorvos
  • Teljes munkaidő

Szükséges tapasztalat:

  • Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Angol - Középfok/kommunikációképes szint
  • Német - Középfok/kommunikációképes szint

Munkavégzés helye:

Debrecen

Ha a hirdetésünk felkeltette az érdeklődését, akkor fényképes önéletrajzát és motivációs levelét a "Jelentkezem" gombra kattintva várjuk 2017. február 28.–ig „VEZETŐ FŐORVOS - DEBRECEN” jeligére!

Kérjük értékelje, hogy mennyire találja vonzónak a hirdetést!

Az Ön szavazata:
Összes szavazat:
db szavazat
Állás, munka még: Plazmaszolgálat Kft.>
A hirdetés adatai:
  • Pozíció neve: Vezető főorvos
  • Hirdető cég: Plazmaszolgálat Kft.
  • Elsődleges kategória:
  • Terület: Hajdú-Bihar megye
  • Város: Debrecen
  • Feladatok: A centrum szakmai vezetése, felügyelete Gyógyszeralapanyag gyártással kapcsolatos napi dokumentumok ellenőrzése Donorvizsgáló orvosok munkájának szakmai felügyelete Dolgozók oktatása A centrum magas színvonalának megteremtése és megtartása
  • Elvárások: Szakorvosi végzettség Erős szabálykövető magatartás Erős szervezői készség Kiemelkedő kommunikációs készség Felelősségteljes döntéshozói képesség Vezetői kompetencia és készség Középfokú angol és/vagy német nyelvtudás szóban és írásban Készségszintű számítógép kezelés (MS Office, Word, Excel, Internet)
  • Elvárt végzettség: Egyetem
  • Elvárt nyelvismeret: Angol, Német
  • Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
  • Szükséges tapasztalat: Mindegy, vagy nem igényel tapasztalatot
  • Feladás dátuma: 2017.02.17